Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Faktory ovlivňující pleť

ARTISTRY

Odbornice na pleť, Michelle D’Aillard, vysvětluje vliv vnějších a vnitřních faktorů na pleť.

Pleť... naše nádherná pleť. Nyní byste již měli dobře rozumět základním vrstvám a funkcím pleti. Tyto vrstvy spolupracují a vytvářejí tu nejkrásnější a nejzdravější pleť, jakou si můžeme přát. Přirozené fyziologické chování pleti je ale ovlivněno řadou vnějších i vnitřních faktorů.

Nejdříve se zaměříme na vnější faktory, které mají velký vliv na fyziologickou funkci a stav pleti. Ultrafialové záření, znečištění ovzduší, kouření, nesprávné používání výrobků nebo používání výrobků dráždících Vaši pleť, změny ročních období, klimatické změny, cestování a cvičení – to vše může mít vliv na správné fungování Vaší pleti. V mnohých případech tyto vnější faktory vytvářejí volné radikály a spouští v pleti obranné mechanismy, které mohou mít nepřiměřené následky, např. zvýšené odumírání buněk, dehydrataci, přílišnou tvorbu pigmentu, zanášení pórů a akné. V některých případech je docela snadné se těmto vnějším faktorům vyhnout. Nekuřte, cvičte, používejte opalovací krém, vyhýbejte se dráždivým výrobkům a používejte kvalitní a správnou kosmetiku. Existují ale i vnější faktory, kterým se vyhnout nelze – změna ročních období, klimatu, znečištění a cestování. V těchto případech je zcela zásadní pleť chránit a předcházet jejímu poškození používáním výrobků péče o pleť, které ji hydratují, obsahují antioxidanty a zvlhčující přísady zabraňující úniku vody z pleti, podporují zdravou obnovu buněk a zaměřují se na opravu buněk poškozených.

Ve zdraví a stavu pleti hrají významnou roli též vnitřní faktory. Těhotenství a hormonální změny mohou zvýšit citlivost pleti, způsobit akné a spouštět tvorbu pigmentu. Další faktory naleznete v části "Věděli jste, že...?".

Toto téma je téměř nevyčerpatelné, ale nejdůležitější je, abyste pochopili dvě zásadní věci. Zaprvé, čím zdravější jste uvnitř, tím zdravější bude i Vaše pleť, a zadruhé, za 80 % stavu pleti zodpovídá správná domácí péče o pleť. Správné výrobky, správné volby a dodržování každodenního režimu péče o pleť Vám zaručí zdravou, mladistvou a krásnou pleť. A značka ARTISTRY™ Vám při dosahování takové pleti pomůže... to Vám mohu slíbit.

Chcete-li se o výrobcích péče o pleť ARTISTRY dovědět více, navštivte internetové stránky společnosti Amway .

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím