Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vaše pleť – hladká, jasná a rozzářená!

ARTISTRY

Konečně přichází výrobek, který pleť sjednotí a rozzáří.

Každá žena touží po jasné a zářivé pleti s čistým a jednotným tónem. Značka ARTISTRYTM vyvinula nové jedinečné výrobky, které řeší právě potíže s nejednotným tónem pleti a odolnými tmavými skvrnami. Ty trápí obrovské množství žen a jsou nejčastěji způsobeny stárnutím, slunečním zářením, podrážděním a agresivními látkami v prostředí.

Tmavé skvrny vznikají na základě přílišné tvorby melaninu, pigmentu vytvářeného v lidské pleti ve spodní vrstvě epidermis buňkami zvanými melanocyty. Melanin v těle zajišťuje tvorbu barev na místech, jako jsou oči, pleť a vlasy. Jeho produkce se zvyšuje tam, kde došlo ke zjizvení pleti po akné, ve skvrnách, na místech spálených sluncem nebo na místech, kde došlo k drobnějším poraněním pleti.

Řešení pro zářivou a jednotnou pleť

Značka ARTISTRY splnila svůj cíl a zajistila ženám jasnou a zářivou pleť s jednotným tónem. Řada výrobků ARTISTRY IDEAL RADIANCETM se totiž zaměřuje právě na řešení potíží s tmavými skvrnami a nejednotným tónem pleti. Výrobky ARTISTRY pleť ošetřují, chrání a preventivně brání, a zvyšují tak její jas, obnovují jednotnost jejího tónu a neodolatelně ji rozzáří. Vědci značky ARTISTRY vyvíjeli v každém kroku výzkumu nové technologie či mechanismy účinku s cílem regulovat tvorbu melaninu.

Seznamte se tedy se třemi rozměry zářivé pleti! ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systém byl velice úspěšně testován, a to s následujícími výsledky:

  1. zlepšuje jas pleti,

  2. obnovuje rovnoměrný tón pleti,

  3. snižuje viditelnost tmavých skvrn.

Množství melaninu se sníží již během prvních 24 hodin používání Power Systému. Do sedmi dnů bude pleť viditelně jasnější a zářivější. Do čtyř týdnů budete pozorovat zvýšení jasu a rozzáření pleti.*

Power Systém pro krásnější pleť

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systém má za úkol vyčistit a rozzářit Vaši pleť. Začněte čisticím přípravkem a poté použijte pleťovou vodu značky ARTISTRY. Pak naneste jemnou ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esenci, která se rychle vstřebává – jedná se o nejúčinnější přípravek s nejvyšší koncentrací blahodárných složek. Rozjasňující esence Vaši pleť mimořádně rozzáří a dodá jí okamžitý jas. 97 % účastnic studie vykazovalo již za 4 týdny prokazatelně světlejší a zářivější pleť.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektor je vysoce koncentrovaný přípravek určený na odolné tmavé skvrny, který prostřednictvím složek, jako jsou bílý čaj a pupalka, pomáhá snížit jejich viditelnost. Péči o pleť završte ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňujícím hydratačním krémem – tento luxusní intenzivní hydratační krém s vysokým obsahem vyživujících látek pomáhá obnovovat přirozenou hydratační bariéru pleti a dodává jí jednotnější tón. Nakonec jako celodenní ochranu proti UVA/UVB záření naneste ARTISTRY Víceúčelový krém SPF 30.

Nemusíte ale věřit pouhým slovům – výrobek vyzkoušejte a přesvědčete se sami! Brzy zjistíte, že je Vaše pleť díky výrobkům řady ARTISTRY IDEAL RADIANCE čím dál zářivější a krásnější. S ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systémem bude Vaše pleť jemnější a zářivější než kdy dříve.


* Podrobné informace o těchto tvrzeních naleznete v ARTISTRY IDEAL RADIANCE Brožuře.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím