Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Trendy líčení na rok 2012

ARTISTRY

Nové letní líčení ARTISTRY je plné něžné elegance.

Lehké, svěží – a především – ženské. Takové jsou ty nejžhavější trendy z přehlídkových mol. Letošní léto zapomeňte na obyčejné opálení. Moderní je zářit luxusem – dokonce i na pláži. Takže se zaměřte na bronzové, měděné, terakotové, broskvové a zlaté odstíny.

Oči

Romantika. Letošní líčení je velice jemné. Chcete-li vytvořit líčení, které u bazénu i na pláži podtrhne Vaši nenucenou krásu, použijte ARTISTRY™ Korektor a ARTISTRY Voděodolnou řasenku Brown. Chystáte se večer ven? Toto léto zapomeňte na přehnaně tmavé oční stíny a vsaďte na kouřové bronzové odstíny. Ke zdůraznění víček použijte ARTISTRY Oční stíny Silk, Magic a Mystic a líčení zakončete ARTISTRY Tužkou na oči Bronze. Letošní sezóna slaví návrat super dlouhých řas - samozřejmě by však neměly být slepené! ARTISTRY Voděodolná řasenka Black zvýší přitažlivost Vašich očí na maximum a podtrhne atraktivitu celého Vašeho večerního líčení.

Rty

Rty budou toto léto zářivé a výrazné, aby ladily se záplavou barev hrnoucích se z přehlídkových mol pro sezónu 2012. Vyhýbejte se ale rtěnkám, které jsou příliš výrazné. Letošním trendem je zářivá a jemná krása. Nové ARTISTRY Lesky na rty nabízí širokou škálu trendy odstínů, vyzkoušejte např. Dazzling Coral, Nectar a Golden Berry. Bez ohledu na odstín pleti Vám bude pravděpodobně nejvíce lichotit průhledná jahodová či malinová, např. ARTISTRY Lesk na rty v odstínu Raspberry Sparkle.

A další

Vyvážený vzhled zakončete s pomocí ARTISTRY Tónovacího krému OF 15. Jeho složení hydratuje pleť a zanechává ji přirozeně rozzářenou. Líčení dokončete některým z letních ARTISTRY Laků na nehty.

Ideálního letního líčení dosáhnete, pokud si zakoupíte alespoň jeden odstín nového ARTISTRY Lesku na rty, Voděodolnou řasenku a Tónovací krém!

Více informací o ARTISTRY Dekorativní kosmetice naleznete na internetových stránkách společnosti Amway nebo v ARTISTRY Vzorníku barev pro rok 2012 (obj. č. 217108).

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím