Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

ARTISTRY uvádí nové lesky na rty

ARTISTRY

Zvýrazněte své rty ARTISTRY Leskem na rty a podtrhněte svou krásu.

Tvar, stavba a struktura rtů hrají v kráse ženy zásadní roli. Pokud žena používá lesk na rty, jejich rtů si všimnete hned v prvních vteřinách setkání s ní.

Speciální složení

Stejně jako u všech ostatních výrobků ARTISTRY™ stojí za krásou Palety nových ARTISTRY Lesků na rty intenzivní vědecký výzkum. Speciálně formulované složení s mikrokuličkami kyseliny hyaluronové a změkčovači získanými z jojobového a avokádového oleje zanechává rty plné, aniž by zvýrazňovalo mimické vrásky. Perly odrážející světlo Vaše rty rozzáří a dodají jim 3D efekt. Složení lesku je jemné a krémové, rty neslepuje ani je nezanechává mazlavé.

Investujte do úspěšného výrobku

Zakupte si alespoň jeden odstín ARTISTRY Lesku na rty, abyste mohli zákaznicím předvést všechny speciální vlastnosti a výhody těchto dlouhotrvajících, luxusních a oslnivých lesků. Zákaznice dozajista zaujme flexibilní aplikátor umožňující přesné a snadné nanesení lesku jediným pohybem. Zakoupíte-li si více odstínů, budete moci zákaznicím ukázat, jak lze mícháním jednotlivých lesků nebo nanesením lesku na rtěnku dosáhnout dalších efektů. Zakoupíte-li si jeden lesk každého odstínu, budete moci zákaznicím předvést celou širokou paletu barev, která byla navržena tak, aby doplňovala jakékoli módní líčení a byla vhodná pro každou příležitost - jemné a světlejší odstíny vytvářejí svěží a přirozené líčení, zatímco výrazné a tmavší odstíny Vám dodají na dramatičnosti.

Paletu nových ARTISTRY Lesků na rty naleznete v novém ARTISTRY Vzorníku barev . Další informace naleznete v části ARTISTRY Dekorativní kosmetika na internetových stránkách společnosti Amway.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím