Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zaměřeno na oči

ARTISTRY

Správná péče o jemnou pleť v okolí očí.

V okolí očí se nachází ta nejjemnější pleť v celém obličeji, která jako první projevuje známky stárnutí. Nachází se zde dvakrát více pórů než v jiných částech tváře, mají ale jen poloviční velikost. Vlásečnice pod pletí jsou zde navíc velice drobné a umístěné blízko povrchu pleti, což má často za následek tmavé kruhy pod očima.

Ke zhoršení zdraví pleti v okolí očí přispívá mnoho faktorů, například věk, alergie, stres, únava, výživa, konzumace alkoholu, vysoký příjem soli, vystavení slunečnímu záření či ucpaný nos. Péče o tuto jemnou pleť by tedy měla začít co nejdříve, nejlépe ještě během dospívání.

Protože je pleť v okolí očí tak odlišná od pleti ve zbytku obličeje, je zcela zásadní používat k jejímu ošetření speciálně vyvinuté výrobky. Významné jsou nejen jednotlivé složky, ale i celkové složení a molekulární struktura výrobku. Výrobek by navíc měl být určen pouze k péči o jemnou pleť!

Značka ARTISTRY™ nabízí řešení veškerých potřeb Vašich očí. ARTISTRY essentials Regenerační oční krém představuje ideální výrobek péče o okolí očí pro mladší ženy i muže. Výrobek tuto oblast vyživuje, chrání, hydratuje a zajišťuje této jemné pleti optimální zdraví.

ARTISTRY TIME DEFIANCE™ Oční krém s liftingovým účinkem představuje další úroveň péče o oči. Zajištěním intenzivnější mezibuněčné komunikace opravuje poškození pleti a zlepšuje její zdraví, minimalizuje tmavé kruhy pod očima, opuchlost, jemné i hluboké vrásky a zpevňuje a zjemňuje oblast pod očima.

V červnu představila značka ARTISTRY nejfantastičtější ze všech výrobků péče o oči – ARTISTRY Creme LuXury Oční krém! Jedná se o všestranný luxusní výrobek péče o oblast očí obsahující kardiolipin, který zvyšuje energii buněk v celé oblasti očí. ARTISTRY Creme LuXury Oční krém umožňuje pleti vypadat až o 15 mladší a zároveň minimalizuje jemné vrásky, tmavé kruhy pod očima, opuchlost a navíc disponuje i liftingovým účinkem!

Vyberte si tedy svůj oblíbený oční krém a začněte jej používat ... a to co nejdříve!

VýrobekPříznaky stárnutíCílová skupinaÚčinky po jednom použitíKlíčové složky
ARTISTRY™ Creme LuXury Oční krémVšechny způsobené vnitřním i vnějším stárnutímŽeny, které hledají luxusní, pokročilé a inovativní přípravky proti stárnutí pletiOblast očí je hebčí, hladší, jasnější, hydratovaná, svěžejší, pevnější, vypadá živěji a mladistvěji.Patentovaná technologie CellEffect
ARTISTRY™ TIME DEFIANCE Oční krém s liftingovým účinkemRegeneruje jemné linky, tmavé kruhy, suchou pleť, vrásky, otokyPraktická uživatelka výrobků péče o stárnoucí pleť Žádné Derma I, II a III

ARTISTRY™ essentials Regenerační oční krémOtoky, tmavé kruhy pod očimaBěžná uživatelka výrobků péče o pleť, méně příznaků stárnutí Žádné Citrusové bioflavonoidy NUTRILITE™, třapatka, lněné semeno, lékořice

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím