Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pochlubte se zářivou pletí

ARTISTRY

Seznamte se s revoluční novou řadou péče o pleť ARTISTRY.

ARTISTRY IDEAL RADIANCETM Kolekce je novým milníkem výzkumu a vývoje značky ARTISTRYTM. Tento jedinečný pokročilý systém péče o pleť v sobě spojuje přelomovou technologii a speciální rostlinné látky, které pleti zajistí neodolatelný jas viditelný již za několik týdnů.

Tři rozměry krásy

Výrobky řady ARTISTRY IDEAL RADIANCE zajistí Vaší pleti tři rozměry krásy – zářivost, průzračnost a rovnoměrný tón pleti. Inovativní 3D technologie snižuje viditelnost tmavých skvrn a minimalizuje i další potíže s nerovnoměrným zbarvením pleti. Navíc se rychle vstřebává do všech tří vrstev povrchu pleti.

Pečlivě vybrané složky

Srdcem kolekce jsou vědecky zvolené přírodní složky, které pleť zlepšují, hydratují a chrání. Pečlivým výběrem jsme vytvořili zklidňující směsici květin, semínek chia a luxusních koncentrovaného perlového proteínu, který pleť rozzáří a chrání před další hyperpigmentací. Tyto hydratační složky jsou navíc dostatečně jemné i pro citlivou pleť.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Kolekce sestává ze tří výrobků: ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esence, ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektoru a ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňujícího hydratačního krému. Společně tvoří vysoce účinný systém, který eliminuje tmavé skvrny a nerovnoměrným zbarvením pleti a odhalí Vaši nádhernou, zářivou a mladistvou pleť.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esence

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esence (1) obsahuje nejvyšší koncentraci aktivních složek, rychle se vstřebává a dodá pleti okamžitý jas. Navíc výrazně snižuje tvorbu melaninu, takže pleť chrání před tmavými skvrnami a nejednotnostmi odstínu i do budoucna.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektor

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektor (2) je vhodné používat ihned po nanesení ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esence. Jedná se o vysoce koncentrovanou kúru, která se soustředí na tmavé skvrny, snižuje viditelnost obtížně odstranitelných známek stárnutí a zanechává pleť jednotnou a zářivou. ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektor do skvrn, pih a dalších nejednotných oblastí vmasírujte dvakrát denně.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující hydratační krém

Bohatý ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující hydratační krém (3) pleť intenzivně hydratuje a opravuje její přirozenou hydratační bariéru. V noci brání vysušování pleti a ve dne je díky němu pleť zářivější a jednotnější. ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující hydratační krém se používá dvakrát denně po nanesení ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektoru.

Seznamte se s touto jedinečnou novou kolekcí již dnes – a pochlubte se rozzářenou pletí!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím