Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Jednoduchost přírody

ARTISTRY

Přírodní elementy Vám pomohou ke krásné pleti.

Krása je cyklus, který se neustále vyvíjí. beautycycleTM je značka vytvořená právě na základě tohoto cyklu krásy a na neustále se měnících potřebách naší pleti. Odlišná roční období a části Vašeho života totiž vyžadují různé pečující elementy. Značka beautycycle tyto přírodní elementy využívá s cílem uchovat jedinečnou krásu každé ženy ve všech cyklech jejího života. beautycycle nabízí snadno pochopitelný režim péče o pleť, který s pomocí intuitivní struktury uspokojuje pět klíčových potřeb – rovnováhu, hydrataci, revitalizaci, výraz a rozjasnění pleti.Čtyři elementy Země pro čtyři typy pleti

Vybrat si svůj element je stejně snadné jako zjistit typ své pleti. Například normální pleť bývá obvykle vhodně hydratovaná a tedy i hebká, bez viditelných pórů a s minimem nedokonalostí. Mastná/smíšená pleť může zase být unavená, bez jasu a s velkými póry – vytváří totiž příliš mnoho mastnoty a má sklony k nedokonalostem. Suchá pleť bývá nejednotná, drsná nebo se na ní tvoří šupinky, nemá ale sklony k nedokonalostem. Zralá pleť začíná projevovat svůj věk – ztrácí pružnost, tvoří se na ní jemné i hlubší vrásky, může být velice suchá a se šupinkami.

beautycycle Air Systém s obnovovacím účinkem

beautycycle Vzduch vdechne nový život zralé pleti a zažene známky stárnutí. Probiotika z jogurtu posilují přirozené vstřebávání kyslíku a zanechávají pleť zdravější, krásnější a mladší.

beautycycle Water Hydratační systém

beautycycle Voda uhasí s pomocí hloubkové hydratace žízeň normální až suché pleti. Součástí speciálního složení výrobků je violka trojbarevná, která podporuje výměnu hydratačních složek směrem dovnitř i ven z pleti, čímž ji brání před vysušováním a zanechává ji svěží a hydratovanou.


beautycycle Earth Systém na obnovení rovnováhy pleti

beautycycle Země pomáhá obnovovat rovnováhu normální až mastné pleti. Neobsahuje oleje a přirozené oleje vytvářené pletí ošetřuje s pomocí složek jako jsou zinek, měď, hořčík, železo a křemík. Zinek PCA s kůrou lísky a vrby společně obnovují rovnováhu povrchu pleti, pomáhají snižovat a kontrolovat mastnotu a snižují viditelnost pórů.

beautycycle Fire Oční krém s obnovovacím účinkem a beautycycle Fire Maska – peeling – rozjasňovač 3v1

beautycycle Oheň, nejzákladnější forma energie, dodá pleti sílu k ozdravení. Výrobky řady Oheň zajistí pleti každého typu přímou energii nutnou k nalezení a vyřešení potíží. Energizující komplex a glukosamin posilují obnovovací proces pleti a dle potřeby řeší konkrétní potíže – od minimalizace viditelnosti tmavých kruhů přes ochranu pleti před nedokonalostmi, až po její osvěžení, rozjasnění a sjednocení jejího tónu. Pečující řada Oheň je tvořena beautycycle Fire Maskou – peelingem – rozjasňovačem 3v1 a beautycycle Fire Očním krémem s obnovovacím účinkem.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím