Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

ARTISTRY: Podmanivé barvy

ARTISTRY

Novinka pro březen 2014: nová kolekce ARTISTRY SIGNATURE COLOR Rtěnek a Průsvitných rtěnek

Na letošním týdnu módy v New Yorku návrháři tradiční jarní módu trošku oživili – a zkombinovali jemné pastelové a zářivě jasné barvy. Společnost Pantone, která je více než 20 let považována za celosvětovou autoritu v oblasti barev, provedla mezi návrháři průzkum a zjistila následující: „Návrháři používají barvy inspirované rozkvetlými květinami, exotickými cestami a silnými a sebevědomými ženami, čímž oživují, osvěžují a popírají tradiční vědomosti,“ a uvádí barvy do rovnováhy.

Návrháři spojili pastelové odstíny modré, fialové a zelené s výraznými barvami, jako je fuchsiová a karmínově rudá, a dosáhli tak stylového au courant vzhledu. V rámci popření tradičních vědomostí vyvážili šokující rudou jemnými odstíny růžové. Neutrální barvy kombinovali s libovolnými odstíny – od teplých tělových přes hnědé barvy až po nejžhavější trend v líčení pro jaro 2014 – korálově červenou až rudou rtěnku.

Současně s jarní módou představuje značka ARTISTRY™ svou zcela novou kolekci rtěnek – ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ ve dvou různých texturách – klasické krémové rtěnky a lehké průsvitné rtěnky. Vybírat můžete ze sedmi průsvitných rtěnek v jemných odstínech, které podtrhnou přirozenou krásu Vašich rtů a které lze skvěle doplnit dramatickým líčením očí. Šestnáct klasických krémových rtěnek Vaše rty zcela překryje výrazným odstínem a v souladu s jarními kosmetickými trendy se dokonale hodí k jemnému líčení očí.

Seznamte se s novým složením

Kolekce ARTISTRY SIGNATURE COLOR Rtěnek a Průsvitných rtěnek není ale tak jedinečná jen díky luxusním barvám. Patentované složení SIGNATURE COLOR Rtěnek zahrnuje přírodní oleje, které rtům zajistí až o 36 % vyšší hydrataci. Rty tak budou nejen neodolatelně jemné a hebké, ošetřené a hydratované, ale nové složení také zabrání rozpíjení rtěnky. Složení nových SIGNATURE COLOR Průsvitných rtěnek bylo navrženo tak, aby zajišťovalo dokonalou rovnováhu barvy a lesku. V celé řadě byly použity pigmenty SIGNATURE COLOR, které poskytují ideální množství barvy a krytí.

Nová řada úžasných odstínů

Nové odstíny ARTISTRY SIGNATURE COLOR Rtěnek a Průsvitných rtěnek lze rozdělit do tří skupin – tělová až hnědá, korálově červená až rudá a růžová až švestková. Přirozeného líčení dosáhnete s odstíny Beige Peach, Sweet Blush či Natural Pink nebo naneste Clear Balm s SPF 15, který Vaše rty ochrání před UVA/UVB zářením a zajistí jim hloubkovou hydrataci. S odstíny Silk Lilac, Wild Rose a Tulip Pink se stanete poslem jarních pastelových barev. Výraznou připomínkou letošní jarní módy jsou odstíny Velvet, Daring Red a Bougainvillea.

Vlevo níže jsou zobrazeny krémové Rtěnky, vpravo Průsvitné rtěnky. Čísla pod nimi označují jednotlivé odstíny a jsou uvedena též na obalech.


Tělový až hnědý


Korálově červený až rudý


Růžový až švestkový


Krása a technologie

Jako všechny výrobky značky ARTISTRY jsou i tyto luxusní rtěnky prodávány v jedinečném balení. Elegantní a povznášející balení ARTISTRY Crescendo je nyní charakteristickou značkou SIGNATURE COLOR Rtěnek a Průsvitných rtěnek. Klasické krémové rtěnky jsou nabízeny s osobitým zlatým víčkem s černým rámováním, průsvitné rtěnky naleznete v černém balení se zlatým vnitřkem.

Návrháři značky ARTISTRY věnovali novému designu "Click and Twist" veškerou možnou péči. Patentovaná technologie nového balení byla pečlivě vyvíjena po více než čtyři roky. Provedli jsme více než 40 testů kvality, které zajišťují, že všech 17 součástí zůstane uzavřeno a uzamknou víčko.

Rada k prodeji

V březnu oslavíme Mezinárodní den žen, což je fantastická příležitost představit tento nový přírůstek do řady kosmetických výrobků ARTISTRY zákaznicím. Pospěšte si a seznamte se se speciální nabídkou na měsíc březen , která platí pouze 3 dny a nabízí exkluzivní Sadu ARTISTRY SIGNATURE COLOR Rtěnek a Průsvitných rtěnek!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím