Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vaše pleť – Vaše ARTISTRY

ARTISTRY

Načerpejte informace o pleti. Autor: Michelle D'Allaird

Velice mě překvapilo, že o kůži - největší orgán našeho těla se staráme nejméně. Snažíme se být zdraví, krásní a mladí. Cvičíme, správně se stravujeme, denně přijímáme vitaminy... ale spát chodíme nalíčené nebo s vysušenou pletí od obyčejného mýdla.

Strukturu pleti můžeme rozdělit na dvě základní vrstvy - dermis a epidermis. Každá z nich je rozdělena do několika podvrstev. Dermis leží nejhlouběji a skládá se ze dvou vrstev, kde se nachází cévy, kolagen a elastin - základní stavební složky pojivových tkání zodpovídající za flexibilitu a pevnost.
Epidermis má pět různých podvrstev, které pracují společně i samostatně. Tyto vrstvy se starají o vzhled, zdraví a stav viditelné části pleti. Uvnitř vrstev jsou ochranné kožní buňky (Langerhansovy buňky), buňky zajišťující barvu pleti (melanocyty) a vrstvy kožních buněk založených na keratinu (keratinocyty), které chrání a formují epidermis.
Jen o těchto vrstvách bych mohla napsat stovky stran, ale protože zde máme jen omezený prostor, budu se držet základních informací!
Každá vrstva kůže těží z práce vrstev pod ní a pečuje o vrstvu nad sebou. A právě zde je vidět význam výrobků řady ARTISTRY™ Základní péče o pleť a důležitost každodenní péče. Pro zdraví a výživu pleti je každodenní péče nutná. Základem mladého vzhledu pleti je totiž právě pravidelná péče, jako je čištění, tonizování, hydratace a ochrana. Bylo dokázáno, že domácí péče a použití kvalitních výrobků zodpovídají za 80 % stavu pleti.
Pleť máte jen jednu. Starejte se o ni, začněte okamžitě... a nikdy nepřestávejte!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím