ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nový rok, nová pleť, nové „já“

ARTISTRY

Začátek nového roku je ideální dobou k osvěžení a regeneraci pleti.

Značka ARTISTRYTM nabízí širokou škálu fantastických výrobků, díky nimž můžeme mnoha různými způsoby dosáhnout nádherné pleti. Já osobně nejraději volím jednoduchost a vždy se vracím k základní řadě ARTISTRY essentials.

Svěží začátek nového roku

Vím, co si asi pomyslíte: „ARTISTRY essentials? Vždyť já používám ARTISTRY YOUTH XTEND... nebo ARTISTRY Creme LuXury...“. Já tyto výrobky používám samozřejmě také – pevně ale věřím, že změna je život. A tyto základní výrobky zajistí kráse Vaší pleti pevné základy. Ráda bych se s Vámi proto podělila o svůj plán novoročního osvěžení a regenerace pleti. Snadno tak pleť zbavíte zimní únavy a vyčerpání z vánočních oslav a budete moci začít úplně od začátku!


Zleva: ARTISTRY essentials Systém pro rovnováhu pleti a ARTISTRY essentials Hydratační systémVýrobky řady ARTISTRY essentials se skládají z esenciálních rostlinných výtažků a živin, které pleti zajistí optimální zdraví a vitalitu.

ARTISTRY essentials Systém pro rovnováhu pleti či ARTISTRY essentials Hydratační systém můžete v závislosti na typu Vaší pleti používat k čištění a tonizaci každý den. Pro denní péči o pleť naneste ARTISTRY essentials Hydratační pleťové mléko SPF 15 nebo ARTISTRY essentials Pleťové mléko na rovnováhu pleti SPF 15. V rámci denní i noční péče o pleť nahraďte svůj obvyklý oční krém ARTISTRY essentials Regeneračním očním krémem. Bioflavonoidy z citrusů, vitaminy a rostlinné výtažky začnou okamžitě regenerovat oslavami unavené oči, Zminimalizují jemné vrásky a snÍží viditelnost opuchnutí a tmavých kruhů pod očima.


Zleva: ARTISTRY essentials Regenerační oční krém, ARTISTRY essentials Peelingový krém a ARTISTRY essentials Hydratační přípravek Plus.

Tajemství noci

Nejvíce zajímavé je ale moje noční tajemství! Regenerační výrobky ARTISTRY essentials totiž Vaši pleť úžasně rozjasní – stačí ji jen jemně očistit ARTISTRY essentials Peelingovým krémem a dodat jí jednu až dvě kapičky ARTISTRY essentials Hydratačního přípravku Plus. Malé množství Peelingového krému nanášejte na celou tvář kruhovými pohyby. Poté krém smyjte a na celou tvář a krk naneste jednu až dvě kapky Hydratačního přípravku Plus. Tato rychlá exfoliace a hydratace je vhodná pro každý typ pleti a můžete ji využívat několikrát týdně!

Nejdůležitější na změně režimu péče o pleť (a to i na krátkou dobu) je, že pleti dodáte něco nového. Okamžitý rozdíl se projeví na pleti každého typu a věku!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím