Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Kombinace účinků

ARTISTRY

Zjistěte, jak kombinovat různé řady výrobků péče o pleť ARTISTRY, a poskytnout tak pleti vše, co potřebuje.

Obměňování používaných řad výrobků či zařazení nových výrobků do stávající péče o pleť může být často matoucí. Výrobky jednotlivých řad jsou navíc navrženy tak, aby spolupracovaly, takže pokud chcete dosáhnout optimálních účinků, je nejlepší používat kompletní řadu. Existuje ale mnoho situací, kdy je vhodné přidat nové výrobky z jiných řad.

Kombinujte, spojujte a těšte se z fantastických výsledků!

Pro všechny typy pleti s jakýmikoli potížemi představujeme několik jednoduchých pravidel. Zaprvé, pečující výrobky jako ARTISTRYTM YOUTH XTENDTM Koncentrované sérum, ARTISTRY Vitamin C + výtažek z divokého jamu, ARTISTRY Obnovující sérum na 14 nocí či ARTISTRY Zpevňující sérum proti vráskám zajišťují neuvěřitelné výsledky a lze je používat před nanesením JAKÉHOKOLI denního či nočního hydratačního krému. Tyto výrobky se zaměřují na konkrétní potíže pleti, a lze je tedy zahrnout do jakéhokoli režimu péče o pleť značky ARTISTRY... či vlastně do jakéhokoli režimu péče o pleť.
Dalším výrobkem, který lze snadno přidat k jakékoli péči o pleť, je krém na oči. Krémy na oči pečují o jemnou pleť v okolí očí, která se značně liší od pleti na zbytku tváře. Tento výrobek působí samostatně, díky čemuž je vhodný obzvláště pro zákaznice, kterým značku ARTISTRY teprve představujete, nebo které chtějí ke své péči o pleť přidat novou řadu výrobků.
Vždy používejte čisticí přípravek a pleťovou vodu z jedné řady. Vzájemně totiž spolupracují a často také podporují účinky denních a nočních hydratačních krémů.
Nabízím Vám rovněž několik rad ohledně výrobků péče o pleť ARTISTRY zaměřených na konkrétní potíže pleti. Nezapomínejte ale, že nejrůznějších možností je nepřeberné množství – žádní dva lidé totiž nemají zcela stejný typ pleti ani stejné potíže s pletí.

Mladá suchá pleť

ARTISTRY YOUTH XTEND Bohatá čisticí pěna a Zjemňující emulze NEBO ARTISTRY essentials Hydratační čisticí přípravek a Hydratační pleťová voda
Jedna nebo dvě kapky ARTISTRY essentials Hydratačního přípravku Plus
ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranný/Vyživující krém
*ARTISTRY essentials Regenerační oční krém

Zralá suchá pleť

ARTISTRY YOUTH XTEND Bohatá čisticí pěna a Zjemňující emulze
Jedna až dvě kapky ARTISTRY essentials Hydratačního přípravku Plus
ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranný krém
Na noc: ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum a po něm ARTISTRY Creme Luxury
*ARTISTRY Creme Luxury Oční krém

Mastná/smíšená pleť a boj proti stárnutí pleti

ARTISTRY essentials Čisticí přípravek na rovnováhu pleti a Pleťová voda na rovnováhu pleti
ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum
ARTISTRY essentials Pleťové mléko na rovnováhu pleti SPF 15
Na noc: ARTISTRY essentials Alfa hydroxy sérum plus a poté ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující emulze
*ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující oční krém

Nekonečné příležitosti

Možností je opravdu neuvěřitelné množství – řiďte se ale našimi praktickými zásadami. Oční krémy a výrobky zaměřené na specifické potíže pleti lze snadno obměňovat podle Vašich konkrétních potřeb. Můžete například používat jeden přípravek na den a jiný na noc, čímž využijete výhody obou výrobků! Vždy používejte čisticí přípravek a pleťovou vodu z jedné řady. Denní a noční hydratační krémy lze též používat flexibilně dle potřeb pleti, nejlepších výsledků ale dosáhnete, pokud budou oba ze stejné řady.


Pravdou je, že zařazením nového výrobku ARTISTRY do stávající péče o pleť své pleti nikdy neublížíte. Nedosáhnete možná optimální účinnosti celé řady, pevně ale věřím, že pokud bude určitá kombinace výrobků VAŠÍ pleti vyhovovat, pak se jedná o tu nejlepší volbu!

* volitelný výrobek

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím