Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zaměřeno na rty

ARTISTRY

Nejžhavějším kosmetickým trendem této zimy jsou výrazné rty. Vyzkoušejte toto líčení se značkou ARTISTRY.

Tuto sezónu znovu přichází do módy klasické výrazné líčení rtů v rozmanitých odstínech s různou texturou, intenzitou lesku a průhledností.
Maskéři znovu oživují klasické rudé rty, které se stávají středem pozornosti týdnů módy po celém světě.

Výrazné rudé odstíny podzimních plodů

Vínová, švestková a barvy lesních plodů – podzimní a zimní módní scénu zcela zaplavily lahodné, šťavnaté a tmavé odstíny červené. Střed rtů je na molech často „potřísněn“ tmavším odstínem, který směrem k okraji rtu ztrácí intenzitu. Oblíbeným prvkem jsou také výrazně tmavě orámované rty, které směrem do středu úst blednou do růžova. Výsledné líčení připomíná rty zbarvené po lahodných plodech z pozdního léta.
Chcete-li vykouzlit podobné líčení, vyzkoušejte ARTISTRY™ Krémovou rtěnku v odstínu Amuse (teplý vínový odstín rudé, obj. č. 109466) a Ripe (dramatický tmavý ovocný odstín, obj. č. 109485).

Rudá s jedinečnou texturou

Rudé rty se na přehlídkových molech vyznačovaly další jedinečnou předností – texturou. Nejoblíbenější byly matné odstíny, které barvy jedinečným způsobem podtrhovaly, a dodávaly líčení nenápadnější, zdrženlivější vzhled a jemnou sofistikovanost. Chcete-li své rty zvýraznit krémovým, neprůhledným odstínem červené, vyzkoušejte ARTISTRY Krémovou rtěnku v odstínu Stunning (teplá červená, obj. č. 109495) či Rouge (nádherná malinová červeň, obj. č. 109486).
Na přehlídkových molech bylo k vidění i líčení rtů z opačného konce spektra textur – odstíny červené s výrazným leskem, který klasickým rudým rtům dodává moderní a slavnostní nádech. Lesk dennímu líčení rtů dodáte s pomocí ARTISTRY Rtěnky s leskem OF 15 ve výrazném oranžovočerveném odstínu Gorgeous, obj. č. 109515.

Odvážné odstíny hnědé

Nemáte červenou příliš v oblibě? Tuto sezónu můžete při líčení rtů vyzkoušet rovněž hnědé odstíny – jsou přirozenější a zalijí Vaši tvář teplem. V rámci denního líčení vyzkoušejte jemný béžový odstín a večer naneste výrazný hnědý odstín.
Přes den rty ozdobte ARTISTRY Rtěnkou s leskem OF 15 v jemném odstínu barvy šampaňského Gleam, obj. č. 109506. Jeho lesklá textura rty neodolatelně rozzáří. Preferujete-li krémovější a sytější barvy, vyzkoušejte ARTISTRY Krémovou rtěnku v béžovém odstínu Flatter, obj. č. 109475, nebo krásný růžový odstín Delicate, obj. č. 109474.
Méně nápadného denního líčení vhodného pro podnikatelky docílíte s pomocí neodolatelných neutrálních odstínů ARTISTRY Krémových rtěnek. Profesionální a vytříbený vzhled Vám zajistí například jedinečný tělový odstín Sophisticated, obj. č. 109489, nebo Subtle, obj. č. 109491.
V rámci večerního líčení vyzkoušejte tmavší a výraznější odstíny hnědé. Opravdu tmavě hnědou nabízí ARTISTRY Krémová rtěnka v odstínu Glint, obj. č. 109477. ARTISTRY Rtěnka s leskem OF 15 Madeira představuje podobný odstín, jen o něco jemnější a s řádnou dávkou lesku, obj. č.109508.

Více informací o všech dostupných odstínech naleznete na stránce zaměřené na dekorativní kosmetiku ARTISTRY .

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím