Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Ideální make-up

ARTISTRY

Seznamte se s make-upem, který Vám zajistí jemnou a mladistvěji vyhlížející pleť.

Nová řada make-upů bojujících proti stárnutí pleti z kolekce ARTISTRYTM YOUTH XTENDTM perfektně zkrášlí a vyživí Vaši pleť. YOUTH XTEND Zpevňující a vyhlazující podkladový make-up není jen obyčejnou podkladovou vrstvou make-upu – jedná se o fantastický výrobek péče o pleť!

Spojení krásy a vědy

Jedinečné odstíny ARTISTRY YOUTH XTEND Zpevňujících a vyhlazujících podkladových make-upů zajišťují hebkou mladistvou pleť a dodávají pleti vitalitu. Součástí složení, které bylo vyvinuto týmem vědců značky ARTISTRY ve spolupráci s globálním maskérem Rickem DiCeccou, je i technologie ARTISTRY YOUTH XTEND, která při dlouhodobém používání pleť prokazatelně vyhlazuje a zpevňuje. Zajistěte si mladistvou pleť i do budoucna! Jedinečné optické vlastnosti na bázi vysokého rozlišení a odrazu světla okamžitě snižují viditelnost jemných i hlubších vrásek a pleť zcela rozzáří. Ochrana před slunečním zářením (SPF 20 PA+++) pomáhá chránit pleť před poškozením UV zářením.
Máte citlivou pleť? Žádné obavy – tento výrobek je vhodný pro všechny typy pleti.

Nádherný zážitek

YOUTH XTEND Zpevňující a vyhlazující podkladový make-up Vám zajistí zářivou mladistvou pleť v jakémkoli světle. Okamžitě si všimnete, že jemné i hlubší vrásky jsou méně viditelné. S postupem času se pleť viditelně zpevní a vyhladí. Jedinečné složení výrobků se ve vráskách neusazuje, takže pleť vypadá dokonale.
ARTISTRY YOUTH XTEND Zpevňující a vyhlazující podkladový make-up nabízí střední krytí, které lze postupně zvyšovat až na intenzivní krytí. Použijte tolik make-upu, kolik Váš typ pleti potřebuje. Make-up zajišťuje dostatečné krytí i pleti s viditelně nejednotným tónem, pihami nebo skvrnkami – skryje drobné vady a výsledek vypadá zcela přirozeně.

Potěšení je v detailech

Tato mimořádná řada podkladových make-upů má také jedinečnou vůni vyvinutou pouze pro výrobky péče o pleť ARTISTRY YOUTH XTEND. Jemná vůně jasmínu, magnólie, zeleného čaje, citrusu a cedrového dřeva promění nanášení make-upu ve voňavé potěšení!
Podkladové make-upy jsou prodávány v elegantním balení z vysoce kvalitních materiálů v jedinečných barvách, a skvěle tak doplňují ostatní výrobky řady YOUTH XTEND. Společnost Amway pojmenovala tento design „Crescendo“ podle příslušného hudebního termínu. Balení make-upů jsou opravdovým uměleckým dílem. Jak řekl Olivier Van Doorne, prezident a celosvětový kreativní ředitel společnosti SelectNY, který design vytvořil: „Ladný, zešikmený vršek a sofistikovanost vysoké, elegantní lahvičky Vám budou při používání make-upu evokovat cestu vstříc kráse.“

Světlé odstíny YOUTH XTEND Zpevňujícího a vyhlazujícího podkladového make-upu:


Chablis


Bisque


Buff


Cream

Středně tmavé odstíny YOUTH XTEND Zpevňujícího a vyhlazujícího podkladového make-upu:


ChiffonOchre*


Sand


Tawny*náš nejoblíbenější odstín

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím