Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Kombinujte vysoce účinné výrobky péče o pleť

ARTISTRY

Spojení mimořádných výrobků proti stárnutí značky ARTISTRY zajistí pleti vyváženou péči.

Na boj se stárnutím se péče o pleť intenzivně zaměřuje již mnoho let. Výrobky značky ARTISTRYTM v této oblasti vždy zajišťovaly fantastické výsledky a i v dnešní době jsou výrobky této značky založeny na těch nejmodernějších technologiích. Když si uvědomíte přínosy, které každá řada výrobků značky ARTISTRY pleti zajišťuje, a zamyslíte se nad klinickými údaji, které viditelné výsledky podporují, nezbude Vám, než progresivitu značky obdivovat. A pokud si představíte, jak jednotlivé řady spolupracují... výsledky jsou zcela neuvěřitelné!

Myslete originálně

Ráda říkávám, že abychom někdy uviděli to, co máme přímo před sebou, musíme myslet originálně. Začněme nejnovější řadou značky ARTISTRY pro boj proti stárnutí pleti – jedinečnou YOUTH XTENDTM. Jedná se o každodenní komplexní péči o pleť, která Vaši tvář čistí, tonizuje, hydratuje a pečuje o ni, a to i v oblasti očí. Řada byla vyvinuta tak, aby pleť přeprogramovala, opravila a chránila – hlavním bodem je ale právě „přeprogramování“. Řada YOUTH XTEND totiž přeprogramuje pleťové buňky, prodlouží jejich životnost, a pomáhá tak udržovat mladistvý vzhled pleti.
Cíl řady YOUTH XTEND: přeprogramovat – prodloužit životnost pleťových buněk.

Rozmanitá a pokročilá

Dále nabízíme pokročilou řadu výrobků ARTISTRY Intenzivní péče o pleť. Tyto výrobky byly inspirovány a vyvinuty na základě klinických zákroků prováděných u dermatologů nebo u pleťových terapeutů. Výrobky zajišťují obdobné výsledky bezpečně a efektivně v prostředí Vašeho domova – navíc jsou i cenově dostupné. Výrobky Intenzivní péče o pleť neslouží ke každodennímu používání. Jedná se totiž o pokročilé ošetřující výrobky, které se soustřeďují na velice specifické potíže pleti a které se používají samostatně, na noc a pouze po určitou dobu. Obnovující peeling pleť čistí a zanechává její povrch jemný a hladký. Zpevňující sérum proti vráskám zvyšuje tvorbu kolagenu a minimalizuje viditelnost jemných i hlubších vrásek. Obnovující sérum na 14 nocí opravuje známky poškození pleti a pomáhá bojovat se sedmi smrtelných nepřáteli pleti. Nezapomínejte – každý z těchto výrobků se soustředí na jiné potíže pleti.

Intenzivní péče o pleť: nabízí stejné výhody a účinnost jako profesionální zákroky, a to v pohodlí Vašeho domova.

Luxusní energie

Nakonec nabízíme sadu ARTISTRY Creme LuXury Collection. Této bezkonkurenční luxusní kolekci péče o pleť se nevyrovná žádný jiný výrobek péče o pleť na trhu! Creme LuXury Collection totiž zvyšuje energii pleťových buněk, čímž pleti umožňuje, aby se chovala jako před 15 lety – a pleť díky tomu vypadá mladistvěji.


Sada ARTISTRY Creme LuXury Collection: energizuje – pleť se chová, jako by byla až o 15 let mladší.

Soustředí se některé z těchto výrobků na stejné potíže? Rozhodně ne! Perfektně se ale doplňují! Kombinací těchto řad výrobků zajišťuje značka ARTISTRY nejpokročilejší program péče o pleť bojující proti stárnutí, který přináší neuvěřitelné a viditelné výsledky!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím