Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Líčení stejně zářivé jako Vaše budoucnost

ARTISTRY

Nová LIMITOVANÁ KOLEKCE DEKORATIVNÍ KOSMETIKY ARTISTRY GALAXY PODZIM/ZIMA 2013.

Značka ARTISTRYTM přichází s řadou kosmetických výrobků, které snad nepochází z tohoto světa! Limitovaná kolekce ARTISTRY Galaxy Vám umožní vytvořit dramatické třpytivé líčení podle nejnovějších podzimních a zimních trendů.

Limitovaná kolekce Dekorativní kosmetiky Galaxy se skládá z líčení pro oči, tváře a rty a jedná se o mistrovské dílo značky ARTISTRY. Zvýrazněné oči, rozzářená tvář a oslnivě lesklé rty představují moderní a sofistikovaný způsob jak na podzim a v zimě 2013 zdůraznit Vaši krásu.

Výrobky pro hvězdy

Paleta očních stínů Galaxy umožňuje chytře orámovat oční víčko nebo oblast v okolí obočí béžovým rozjasňovačem a dodat očím na hloubce a dramatičnosti intenzivními odstíny hnědé a fialové. Hebké černé oční linky jsou jemné a okouzlující a fantasticky podtrhují každé líčení očí, obzvláště ale líčení kouřové. Experimentujte a vyzkoušejte klasické kouřové líčení nebo líčení očí přizpůsobte své náladě.

Přidejte lichotivý třpytivý nádech v odstínech růžové a béžové s pomocí Rozjasňujícího pudru Aurora. Pudrem lze podobně jako růží na tváře zvýraznit lícní kosti nebo jím podtrhnout rozkošný jas pleti.

Nechte promluvit své rty a vyzkoušejte některý z božských odstínů Oboustranných lesků na rty. Lesky lze zakoupit ve dvou odstínech – Red Hot je již podle názvu oslnivě rudý a Ultraviolet je ještě intenzivnější. Na opačném konci obou lesků je jemný růžovozlatý odstín. Oba odstíny každého lesku lze používat buď samostatně, a zajistit tak střední krytí, nebo potřebnou intenzitu, dramatičnost a kouzelný lesk vytvořte jejich smícháním.

Dárky z jiné galaxie!

Tato kolekce představuje skvělý dárek pro důležité ženy ve Vašich životech, které milují výjimečnou kosmetiku – exkluzivní výrobky, které nedostanete v každé parfumérii. Potěšte své přítelkyně, sestry nebo kolegyně kosmickou kosmetikou a darujte jim výrobky z kolekce Limitované kolekce Dekorativní kosmetiky ARTISTRY Galaxy.

Vyzkoušejte HVĚZDNÉ líčení

  1. (vlevo výše) S pomocí Palety očních stínů Galaxy (odstíny jsou číslovány po směru hodinových ručiček od levé horní části palety) naneste na celé víčko odstín 1 jako podklad.

  2. Poté na víčko naneste odstín 2 a vytvořte kouřový efekt.

  3. Do blízkosti řas rozmažte odstín 4, čímž oblast řas ztmavíte, a opticky tak zvětšíte jejich objem.

  4. Líčení zakončete nanesením ARTISTRY SIGNATURE EYESTM Výrazně prodlužující řasenky na horní i spodní řasy.

  5. Smíchejte oba odstíny Rozjasňujícího pudru Aurora, naneste jej na „jablíčka“ Vašich tváří a štětcem protáhněte směrem ke spánkům nebo – pro větší zdůraznění – ke středu ucha.

  6. Na rty naneste Oboustranný lesk na rty Red Hot. Osušte kapesníčkem a naneste ještě jednou.


Líčení pozměníte (vpravo výše), pokud na rty nanesete odstín Pink Gold.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím