Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Kráse vstříc

ARTISTRY

Michelle D'Allaird vysvětluje, jak výrobky řady ARTISTRY YOUTH XTEND bojují proti stárnutí.

Výrobky ARTISTRYTM YOUTH XTENDTM zcela změní Vaši péči o pleť – vydejte se kráse vstříc! Technologie, složky a klinické výsledky mluví samy za sebe – již po jednom týdnu zajistí tyto výrobky fantastické výsledky. Co víc bych jen mohla říct? Není toho málo. Nyní již víte, že rozhodně nejsem skoupá, a co se nové kolekce ARTISTRY YOUTH XTEND týče, informací je obrovské množství!

Je čas připravit Vaši pleť na novou budoucnost

Cílem této péče o pleť bojující proti stárnutí je přeprogramovat pleť tak, aby došlo k prodloužení života zdravých mladistvých pleťových buněk a zároveň k opravě veškerého narůstajícího poškození. Jedná se o fantastický pokrok v boji proti stárnutí pleti. Přestože široká kolekce ARTISTRY YOUTH XTEND poskytuje v každém pečujícím kroku měřitelné výsledky, je jedinečná tím, že obsahuje ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém a „mimořádný“ výrobek – dvě složky, které klinicky měřitelné výsledky zajišťují samostatně!

Hrdina Vaší pleti

Nejdříve se podívejme na náš mimořádný výrobek – ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum. Tento výrobek označujeme jako „mimořádný“ díky jeho nepřekonatelným vlastnostem v boji proti stárnutí. Optimálních výsledků dosáhnete sice pouze při použití kompletního systému, ale toto účinné Koncentrované sérum obsahuje takové množství složky LifeSirt, že viditelné omlazující účinky zajistí i jako doplněk jakékoli péče o pleť. V Koncentrovaném séru se nachází nejvyšší koncentrace složky na podporu tvorby bílkoviny, která minimalizuje jemné i hlubší vrásky a pomáhá udržovat mladistvou pleť.

Nepostradatelný systém

Za druhé zde máme ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém – několik výrobků, které společně v rámci testování ARTISTRY YOUTH XTEND zajistily ohromující klinické výsledky. Součástí tohoto systému je Koncentrované sérum (samozřejmě!), Vyživující oční krém, Vyživující krém a Ochranný krém na den, který opravené mladistvé pleťové buňky ochrání před poškozením UV zářením a volnými radikály. Když se nad tím zamyslíte, je zcela logické nazývat tuto sadu výrobků „Power Systém“. Výrobky z této sady se zaměřují na:

  1. intenzivní ošetření jemných i hlubších vrásek – Koncentrované sérum

  2. výživu a posilování zdravé obnovy buněk – Vyživující krém na noc

  3. péči o nejjemnější oblast tváře, na které se známky stárnutí projeví nejdříve – Vyživující oční krém

  4. ... a to vše završuje ochrana před sluncem a antioxidanty – Ochranný krém na denní použití!


S výrobky této fantastické ARTISTRY YOUTH XTEND Kolekce nemůžete šlápnout vedle. Jedná se o nejkvalitnější – a také nejúčinnější – výrobky v boji proti stárnutí!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím