ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Kráse vstříc

ARTISTRY

Michelle D'Allaird vysvětluje, jak výrobky řady ARTISTRY YOUTH XTEND bojují proti stárnutí.

Výrobky ARTISTRYTM YOUTH XTENDTM zcela změní Vaši péči o pleť – vydejte se kráse vstříc! Technologie, složky a klinické výsledky mluví samy za sebe – již po jednom týdnu zajistí tyto výrobky fantastické výsledky. Co víc bych jen mohla říct? Není toho málo. Nyní již víte, že rozhodně nejsem skoupá, a co se nové kolekce ARTISTRY YOUTH XTEND týče, informací je obrovské množství!

Je čas připravit Vaši pleť na novou budoucnost

Cílem této péče o pleť bojující proti stárnutí je přeprogramovat pleť tak, aby došlo k prodloužení života zdravých mladistvých pleťových buněk a zároveň k opravě veškerého narůstajícího poškození. Jedná se o fantastický pokrok v boji proti stárnutí pleti. Přestože široká kolekce ARTISTRY YOUTH XTEND poskytuje v každém pečujícím kroku měřitelné výsledky, je jedinečná tím, že obsahuje ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém a „mimořádný“ výrobek – dvě složky, které klinicky měřitelné výsledky zajišťují samostatně!

Hrdina Vaší pleti

Nejdříve se podívejme na náš mimořádný výrobek – ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum. Tento výrobek označujeme jako „mimořádný“ díky jeho nepřekonatelným vlastnostem v boji proti stárnutí. Optimálních výsledků dosáhnete sice pouze při použití kompletního systému, ale toto účinné Koncentrované sérum obsahuje takové množství složky LifeSirt, že viditelné omlazující účinky zajistí i jako doplněk jakékoli péče o pleť. V Koncentrovaném séru se nachází nejvyšší koncentrace složky na podporu tvorby bílkoviny, která minimalizuje jemné i hlubší vrásky a pomáhá udržovat mladistvou pleť.

Nepostradatelný systém

Za druhé zde máme ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém – několik výrobků, které společně v rámci testování ARTISTRY YOUTH XTEND zajistily ohromující klinické výsledky. Součástí tohoto systému je Koncentrované sérum (samozřejmě!), Vyživující oční krém, Vyživující krém a Ochranný krém na den, který opravené mladistvé pleťové buňky ochrání před poškozením UV zářením a volnými radikály. Když se nad tím zamyslíte, je zcela logické nazývat tuto sadu výrobků „Power Systém“. Výrobky z této sady se zaměřují na:

  1. intenzivní ošetření jemných i hlubších vrásek – Koncentrované sérum

  2. výživu a posilování zdravé obnovy buněk – Vyživující krém na noc

  3. péči o nejjemnější oblast tváře, na které se známky stárnutí projeví nejdříve – Vyživující oční krém

  4. ... a to vše završuje ochrana před sluncem a antioxidanty – Ochranný krém na denní použití!


S výrobky této fantastické ARTISTRY YOUTH XTEND Kolekce nemůžete šlápnout vedle. Jedná se o nejkvalitnější – a také nejúčinnější – výrobky v boji proti stárnutí!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím