Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
Focus on the eyes

Dramatický pohled

ARTISTRY

Značka ARTISTRY představuje tři nové výrobky pro luxusní líčení očí.

Tajemné. Hypnotické. Okouzlující. Luxusní kouřové líčení očí je stejně klasické jako ženy, které používají značku ARTISTRY™. Žena, která svým vzhledem a vnitřní sílou jasně vyjadřuje, kdo je a jak se cítí. Tento rok řada ARTISTRY Dekorativní kosmetika představuje ARTISTRY kolekci dekorativní kosmetiky na oči. Ideální výběr okázalých odstínů a textur je představen ve zcela nové a exkluzivní formě.

ARTISTRY Výrazně prodlužující řasenka

Nová ARTISTRY Výrazně prodlužující řasenka je dlouhotrvající a viditelně prodlužuje řasy. Díky patentovanému složení FlexFX se tato řasenka snadno nanáší a bezchybně prodlužuje řasy, aniž by je slepila nebo se rozmazala. Kartáček Optilength je vybaven unikátními štětinkami, které každou řasu zachytí a od kořínku až ke konečku ji obalí elastickým přilnavým polymerem, a jedinečným způsobem ji tak zvýrazní a prodlouží. Řasenka je oftalmologicky testovaná, je vhodná pro uživatele kontaktních čoček a lze ji snadno odstranit teplou vodou – není třeba odličovač ani jiné kosmetické přípravky.

ARTISTRY Tužka na oči

Jedná se o první tužku na oči ARTISTRY s vyměnitelnou náplní. Do aplikátoru lze vložit jakýkoli z pěti poutavých odstínů. Nová tužka na oči Vám zajišťuje totální kontrolu - lze vytvořit jak jemnou, tak výraznou linku. Krémové složení se snadno nanáší a oči dramaticky zvýrazňuje. Vaše líčení bude vypadat přirozeněji, pokud ke zjemnění a rozmazání linek použijte houbičku na konci aplikátoru. Dlouhotrvající složení je voděodolné, nebledne a není třeba linku nanášet opakovaně. Náplně jsou prodávány zvlášť.

ARTISTRY Tužka na obočí

Jedná se o skvělou tužku na obočí. Není příliš tvrdá, ani měkká. Aplikátor a náhradní náplně jsou k dostání zvlášť. K dispozici jsou ve dvou odstínech. S jejich pomocí vytvarujete a definujete obočí a dodáte mu jemný, přirozený vzhled. Kartáček na obočí na konci tužky je ideální k úpravě obočí. Drobný hrot umožňuje přesné nanášení. Náplně jsou prodávány zvlášť. .


Naše skvělé nové výrobky řady ARTISTRY Dekorativní kosmetiky budou pro VPA dostupné od dubna.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím