Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Proměňte svou pleť

ARTISTRY

Objevte cestu k neuvěřitelně mladistvé pleti.

Již více než sedm let cestuji po světě (do dnešního dne jsem navštívila 23 zemí), reprezentuji značku ARTISTRYTM a přednáším o ní. Mohu tedy s jistotou prohlásit, že se jedná o jednu z nejskvělejších řad výrobků, jejichž uvedení na trh jsem se měla tu čest zúčastnit. Řada ARTISTRY YOUTH XTENDTM představuje začátek transformace – transformace v oblasti technologií, složek, balení, šíření informací o značce a výsledků!

Jedinečná kombinace

ARTISTRY YOUTH XTEND Kolekce je revoluční řadou výrobků pro boj se stárnutím pleti. Jedinečné složky prodlužují délku života zdravých, mladistvých pleťových buněk, opravují známky poškození a pleť chrání.

Řada výrobků ARTISTRY YOUTH XTEND zajišťuje nejen tři základní kroky péče o pleť – čištění, tonizaci a hydrataci, ale PŘIDÁVÁ též další, pečující krok – vysoce účinné sérum, které minimalizuje viditelnost drobných i hlubších vrásek již po prvním použití!

Nové výrobky, nový život

ARTISTRY YOUTH XTEND Kolekce obohacuje řadu výrobků značky ARTISTRY o tři nové složky, z nichž každá byla vybrána právě pro svou vysokou účinnost v boji proti stárnutí. První složka se nazývá LifeSirt a jedná se o výtažek z listů myrty, který zvyšuje tvorbu bílkoviny přispívající k mladistvějšímu vzhledu pleti a prodlužuje délku života zdravých, mladistvých pleťových buněk. Druhou složkou je drobný, ale silný peptid Micro-X6. Tento jedinečný peptid aktivuje buňky vytvářející kolagen, které se nachází ve spodních vrstvách pleti. Zvýšenou tvorbou kolagenu buňky opravují narůstající poškození způsobená vlivy prostředí. Třetí klíčová složka pochází z ovoce afrického baobabu, který je též známý jako „strom života“ – je totiž schopný žít více než tisíc let! Jednoduše řečeno, kolekce ARTISTRY YOUTH XTEND podporuje tvorbu bílkoviny přispívající k mladistvějšímu vzhledu pleti a zároveň pleť opravuje a chrání. Jedná se o multifunkční řešení, které pleti dodává svěží a mladistvější vzhled.

Řada pro každého

Jednou z mimořádných výhod řady ARTISTRY YOUTH XTEND je fakt, že je vhodná pro všechny typy pleti a ženy každého věku. Vzhledem k tomu, že prodlužuje život pleťových buněk, je jasné, že čím dříve začnete řadu používat, tím dříve si zajistíte mladistvou pleť. Jsem si jistá, že mnozí mě již slyšeli zdůrazňovat: „Je snadnější starat se o to, co máte, když to máte, než se to snažit opravit, až se to pokazí!“ Zároveň se ale schopnost výrobků ARTISTRY YOUTH XTEND podporovat tvorbu kolagenu jasně soustředí na pleť poškozenou prostředím, která potřebuje opravit.

Značka ARTISTRY tedy představila opravdu jedinečnou řadu výrobků proti stárnutí, která nejen omladí vzhled Vaší pleti, ale posílí též Vaše podnikání!

Studujeme značku ARTISTRY

Amway Academy nabízí skvělý školicí program zaměřený obecně na péči o pleť bránící stárnutí a konkrétně na řadu ARTISTRY YOUTH XTEND. Chcete zjistit více o této nové kolekci proti stárnutí značky ARTISTRY? O portfoliu výrobků ARTISTRY YOUTH XTEND? Proč má péče o pleť zaměřená na boj proti stárnutí dobrý vliv na Vaši pleť? Chcete se seznámit se strategiemi, které zlepší Vaši celkovou profesionalitu a efektivitu při představování výrobků společnosti Amway? Chcete se naučit rozpoznávat signály sdělující, že zákazník má zájem o koupi? Pak si stáhněte eLearningový dokument značky ARTISTRY ve formátu PDF a přečtěte si více o dalších nabídkách Amway Academy .

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím