Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Základy značky ARTISTRY

ARTISTRY

Pokud používáte a prodáváte špičkovou a neustále se vyvíjející kosmetickou značku, jakou je právě značka ARTISTRY, je zcela zásadní plně chápat její základy.

Minulý měsíc jsem hovořila o jednom z „pilířů“ značky ARTISTRY™, o OBJEVOVÁNÍ. Jen málo z nás ale dokáže dlouho stát jen na jedné noze. Společnost Amway si to uvědomuje a nabízí nám tři silné nohy (či pilíře), které slouží jako neotřesitelné základy značky ARTISTRY.
PŘEDSTAVIVOST je schopnost neustále přicházet s novými nápady, schopnost pochopit, vytvořit a osvojit si nový koncept. Jedním z pilířů značky ARTISTRY je vývoj výrobků s využitím představivosti. Patří sem schopnost pochopit, co ženy používající značku ARTISTRY potřebují, vytvářet opravdu účinné výrobky a přicházet s novými technologiemi, složkami a blahodárnými účinky.
VYNALÉZAVOST je schopnost využívat představivost v reálném světě a vytvářet s její pomocí konkrétní, užitečné a prospěšné výrobky. Tento poslední pilíř značky ARTISTRY se týká vynálezů v oblasti technologicky pokročilých výrobků péče o pleť, které využívají složky z celého světa a přináší zákaznicím nepřekonatelnou krásu.
OBJEVOVÁNÍ, PŘEDSTAVIVOST a VYNALÉZAVOST – to je značka ARTISTRY.

A jak reprezentujete tři pilíře značky Vy sami? Již Vaše víra v objevování každého nového dne, nového zákazníka a nových podnikatelských příležitostí Vás odlišuje od obyčejných lidí. Ale to není všechno. Jste součástí něčeho mnohem většího. Vaše představivost je jedinečná. Jste schopni si představit jaké to je být nejlepší, jak si zajistit nezadržitelný úspěch a jak znatelně ovlivnit svět zdraví a krásy – tato schopnost je podle mého názoru zcela mimořádná. A máte ji jen Vy.
Každý ze zástupců značky ARTISTRY je ztělesněním progresivní představivosti. Společně se svou značkou překonáváte všechny ostatní. Díky tomu se stáváte vynálezcem. Tím, kdo vdechuje představivosti život. Vy, zástupce značky ARTISTRY, představujete zákaznicím konkrétní prestižní výrobky péče o pleť, které jsou užitečné a účinné. Jako vynálezce zajišťujete každé zákaznici značky ARTISTRY nádhernou, zdravou a mladistvou pleť.
OBJEVOVÁNÍ, PŘEDSTAVIVOST a VYNALÉZAVOST – to je značka ARTISTRY...a také Vy!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím