Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Hladké přistání pro Vaši pleť

ARTISTRY

S pomocí následujících užitečných rad bude Vaše pleť působit mladistvým dojmem i během dovolené.

Všichni se jistě shodneme, že dovolená nám dodává energii, protože získáváme příležitost odpočinout si od každodenního shonu a povinností. Po návratu nás navíc ostatní chválí, jak odpočinutě vypadáme. Podíváme-li se ale zblízka do zrcadla, uvidíme mladistvou a jasnou pleť, po které toužíme?
Lety, obzvláště ty dálkové, si na naší pleti vybírají svou daň stejně jako slunce a v závislosti na tom, kam letíme, i změna podnebí. Takže i přesto, že nás dovolená posílí, na naší pleti to nemusí být vidět. Nenechte se na další dovolené nachytat – braňte svou pleť s pomocí následujících rad:

1. Hydratujte zevnitř

Možná máte pocit, že průměrně během dne přijímáte dostatečné množství tekutin. Stlačený suchý vzduch v kabině letadla, hotelová klimatizace a vyšší teploty ale způsobují dehydrataci, a Vy proto musíte pít více než obvykle.
Popíjejte hodně čisté vody a můžete vyzkoušet i různé čaje a ovocné šťávy. Nezapomínejte ale, že alkohol a káva úroveň tekutin ve Vašem těle nedoplňují, a mohou mít na Vaši pleť negativní vliv. Takže pokud máte v plánu vychutnat si pár koktejlů či šálků kávy, snažte se je prokládat vodou. Předejdete tak bolestem hlavy i tmavým kruhům pod očima.

2. Chraňte vnější vrstvy pleti

Před letem i během letu použijte na tvář, krk a šíji hydratační krém. Nestyďte se – jděte ostatním příkladem a inspirujte je ke zlepšení péče o pleť!
beautycycle™ Water Hydratační denní krém SPF 15 UVB/UVA je ideální na den, protože pleť nejen hydratuje, ale i chrání před slunečním zářením. Při nočních letech a teplých večerech zajistí vyschlé pleti úlevu beautycycle Water Hydratační noční krém ze stejné řady. Denní i noční krém lze zakoupit v 60ml nádobkách, takže je snadno vložíte do svého příručního zavazadla – vyhovují totiž nynějším leteckým omezením pro přepravu tekutin.

3. Intenzivnější hydrataci zajistěte maskou

Stejně jako když na poškozené vlasy použijete hloubkový kondicionér, můžete též na tvář a krk nanést pleťovou masku. Před dovolenou a během dovolené používejte beautycycle Fire Hydratační masku se zjasňujícím účinkem, která Vaši pleť intenzivně hydratuje.

4. Čistěte – i nad oblaky!

Čištění pleti je na cestách stejně důležité jako kdykoli jindy – umožňuje totiž Vašemu hydratačnímu krému dobře se do pleti vsáknout. Než si v letadle zdřímnete, nezapomeňte odstranit veškeré stopy make-upu s pomocí beautycycle Odličovacích ubrousků. Tyto ubrousky jsou vhodné též tehdy, chcete-li na letišti nebo na palubě letadla odstranit denní krém a nanést krém noční – obzvláště během dlouhých cest jsou nepostradatelné.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím