Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Myslete na budoucnost se značkou ARTISTRY

ARTISTRY

Michelle D’Allaird, odbornice na péči o pleť, vysvětluje, jak ve Vás progresivní myšlení značky ARTISTRY probudí lepšího člověka.

Jsem si jistá, že všichni znáte výraz „progresivní myšlení“. Označuje schopnost myslet dopředu, připravovat se na budoucnost a být několik kroků před osobou vedle Vás. A právě takto se značka ARTISTRYTM chová ve světe kosmetiky – posouvá ho na nová a vzrušující místa – její počínání nazýváme „Krása zaměřená na budoucnost“.
Krása zaměřená na budoucnost je založena na třech pilířích značky ARTISTRY – OBJEVOVÁNÍ, PŘEDSTAVIVOSTI a VYNALÉZAVOSTI. Cílem těchto pilířů je povznést značku ARTISTRY nad veškerou konkurenci ze světa kosmetiky a trvale jí zajišťovat místo špičky ve svém oboru. Pilíře navíc představují i vlastnosti Vlastníka podnikání Amway. A ráda bych, aby si každý z Vás vzal tyto pilíře k srdci, protože reprezentují nejen Vaši značku – ale i Vás!
Jednotlivé pilíře podrobně vysvětlím v tomto a v následujících článcích časopisu Amagram Online. Jsem totiž přesvědčena, že každý z nich je jedinečnou, významnou a nedílnou součástí naší osobnosti.

Nádherný objev

Začněme pilířem OBJEVOVÁNÍ. Výrobky ARTISTRY jsou vyvíjeny s pomocí vzácných, inovativních a blahodárných složek z celého světa – od afrických plání a pobřeží Středozemního moře až po naše vlastní ekologické farmy Nutrilite. Díky tomu, že značka ARTISTRY vyhledává ty nejkvalitnější aktivní složky péče o pleť po celém světě, její dosah dalece přesahuje konkurenci a každá lahvička zajišťuje neuvěřitelné výsledky.
A nyní bych ráda, abyste tento koncept aplikovali sami na sebe – odborníky na péči o pleť ARTISTRY. I Vy sami jste stále ve fázi objevování! Reprezentujete značku neomezených možností, každý nový den Vám přináší nové objevy – nové zákazníky, nové podnikatelské příležitosti a nová vyjádření krásy. Každý den je pro Vás novým objevem. Díky tomu Vám každý den otevírá dveře k velkolepým pokladům, které jej završí. A stejně jako cenné složky odlišují výrobky ARTISTRY od konkurence, tak se i každý odborník na péči o pleť ARTISTRY liší od ostatních.
Díky novým objevům přicházíme s novými nápady. Naši potřebu objevovat nové věci pohání vášeň, energie a nepopiratelně i touha po jedinečnosti a prestiži. Objevy jsou neuvěřitelně nádherné – stejně jako Vy.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím