ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Myslete na budoucnost se značkou ARTISTRY

ARTISTRY

Michelle D’Allaird, odbornice na péči o pleť, vysvětluje, jak ve Vás progresivní myšlení značky ARTISTRY probudí lepšího člověka.

Jsem si jistá, že všichni znáte výraz „progresivní myšlení“. Označuje schopnost myslet dopředu, připravovat se na budoucnost a být několik kroků před osobou vedle Vás. A právě takto se značka ARTISTRYTM chová ve světe kosmetiky – posouvá ho na nová a vzrušující místa – její počínání nazýváme „Krása zaměřená na budoucnost“.
Krása zaměřená na budoucnost je založena na třech pilířích značky ARTISTRY – OBJEVOVÁNÍ, PŘEDSTAVIVOSTI a VYNALÉZAVOSTI. Cílem těchto pilířů je povznést značku ARTISTRY nad veškerou konkurenci ze světa kosmetiky a trvale jí zajišťovat místo špičky ve svém oboru. Pilíře navíc představují i vlastnosti Vlastníka podnikání Amway. A ráda bych, aby si každý z Vás vzal tyto pilíře k srdci, protože reprezentují nejen Vaši značku – ale i Vás!
Jednotlivé pilíře podrobně vysvětlím v tomto a v následujících článcích časopisu Amagram Online. Jsem totiž přesvědčena, že každý z nich je jedinečnou, významnou a nedílnou součástí naší osobnosti.

Nádherný objev

Začněme pilířem OBJEVOVÁNÍ. Výrobky ARTISTRY jsou vyvíjeny s pomocí vzácných, inovativních a blahodárných složek z celého světa – od afrických plání a pobřeží Středozemního moře až po naše vlastní ekologické farmy Nutrilite. Díky tomu, že značka ARTISTRY vyhledává ty nejkvalitnější aktivní složky péče o pleť po celém světě, její dosah dalece přesahuje konkurenci a každá lahvička zajišťuje neuvěřitelné výsledky.
A nyní bych ráda, abyste tento koncept aplikovali sami na sebe – odborníky na péči o pleť ARTISTRY. I Vy sami jste stále ve fázi objevování! Reprezentujete značku neomezených možností, každý nový den Vám přináší nové objevy – nové zákazníky, nové podnikatelské příležitosti a nová vyjádření krásy. Každý den je pro Vás novým objevem. Díky tomu Vám každý den otevírá dveře k velkolepým pokladům, které jej završí. A stejně jako cenné složky odlišují výrobky ARTISTRY od konkurence, tak se i každý odborník na péči o pleť ARTISTRY liší od ostatních.
Díky novým objevům přicházíme s novými nápady. Naši potřebu objevovat nové věci pohání vášeň, energie a nepopiratelně i touha po jedinečnosti a prestiži. Objevy jsou neuvěřitelně nádherné – stejně jako Vy.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím