Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nádherná dovolená

ARTISTRY

Michelle D’Allaird vysvětluje jak se o pleť starat o dovolené.

Nadchází roční období, kdy si užíváme čas strávený s rodinou, věnujeme se samy sobě a krásám léta. Jinými slovy – ano, je téměř čas letních dovolených!

Mnoho lidí nechce o dovolené myslet na nic, co by mohlo jen vzdáleně připomínat všední dny zbytku roku – včetně péče o pleť. Pleť si ale dovolenou vzít nemůže, takže o ni musíme pečovat neustále! Já osobně tuto dobu vidím jako příležitost změnit každodenní péči o pleť tak, aby byla rychlejší a jednodušší a lépe odpovídala dovolenkovým činnostem.

Často opakuji, jak je důležité každodenní péči o pleť měnit. Péče o pleť je jako potrava – je to výživa pleti. Jíte snad každý den to samé? Samozřejmě, že ne! Takže proč by to měla dělat Vaše pleť? Netřeba zdůrazňovat, že při cestování je třeba se balit tak, aby kufry byly co nejlehčí, a množství velkých lahví a sklenic výrobků péče o pleť se pěkně pronese.

Řešení na dovolenou

Nabízíme Vám ideální řešení péče o pleť během léta – cestovní balení výrobků ARTISTRY™ essentials. Tyto výrobky v cestovní velikosti si s sebou můžete vzít v příručním zavazadle na palubu letadla. ARTISTRY essentials Hydratační systém - cestovní balení pro normální až suchou pleť a ARTISTRY essentials Systém pro rovnováhu pleti - cestovní balení pro normální až mastnou pleť splní potřeby jakéhokoli typu pleti. Vše, co budete na dovolené v rámci základní péče o pleť potřebovat, jsou tři malé výrobky a Váš oblíbený oční krém. Balení ARTISTRY essentials Regeneračního očního krému je naštěstí také malé a vhodné na cestování!

Pokud nyní používáte péči o pleť ARTISTRY essentials, pak je Vaše pleť již nejspíše se svou denní výživou spokojená. Možná používáte výrobky řady TIME DEFIANCE nebo Creme LuXury? Pak máte skvělou příležitost na nějaký čas výživu své pleti změnit. Na dovolené dozajista oceníte, jak snadno lze pleť uchovat zdravou a vyživenou. A nezapomeňte, že nejdůležitější pro každou úspěšnou dovolenou je plánování. Takže si tyto prázdninové výrobky péče o pleť zakupte již nyní, nachystejte si své zavazadlo a připravte se na léto!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím