Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Černo-bílá krása

ARTISTRY

Toto léto se bude veškerá pozornost upírat na úžasný černo-bílý vzor „Wind“ beautycycle Nálepek na nehty.

Letní módní trendy obvykle reprezentují jemné odstíny béžové a bílé nebo jasné, výrazné barvy. Tento rok se ale Oscar de la Renta, Mark Jacobs, Chanel a mnoho dalších slavných návrhářů soustředí na výraznou kombinaci černé a bílé. Tento trend je moderní, odvážný a sálá sebevědomím. Vzorů je nepřeberné množství – grafické, abstraktní, zdobné, minimalistické, zvířecí potisky, geometrické obrazce, smíšené vzory či drobný potisk. Svůj vzhled podtrhněte doplňky, jako je černo-bílá kabelka, sandály na vysokém podpatku s zebřím potiskem a sexy páskem okolo kotníku nebo luxusním náhrdelníkem z černých a bílých perel. Vše završte make-upem, který zvýrazní Vaše oči a tvar obličeje.

Inspirováno větrem ...

beautycycle™ Nálepky na nehty jsou dodávány v balení po třech jedinečných a barevných vzorech – Wind, Damask a Crocodile – společně s nepostradatelným pilníkem na nehty. Chcete-li tohoto letošního letního trendu využít, soustřeďte při prodeji své síly právě na černo-bílý vzor Wind. Mezi klíčové prodejní body beautycycle Nálepek na nehty patří jednoduché nasazení a dlouhá trvanlivost. Navíc není třeba nic lepit, lakovat, nechávat zaschnout, nedochází k oděrkám barvy ani k jejímu olupování. Prostě ideální kosmetický doplněk na léto!

... a vzduchem

Chcete-li propagovat Nálepky na nehty a zvyšovat své příjmy, zkuste zákaznicím nabídnout vlastní dárkový balíček zaměřený na černo-bílý trend letošního léta. Vytvořte například sadu s beautycycle Nálepkami na nehty a beautycycle Air Systémem s obnovovacím účinkem. Nebo beautycycle Nálepky na nehty spojte s beautycycle Řasenkou zvětšující objem v odstínu Black a beautycycle Odolnou konturovací tužkou na oči v odstínu Onyx. Další nápady naleznete v rámečku s výrobky vlevo!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím