Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Den, na který se nezapomíná

ARTISTRY

Michelle D'Allaird pomůže rozzářit naši pleť a připraví ji na významné dny a zvláštní příležitosti.

V tomto ročním období se koná tolik významných akcí – školní plesy, promoce a samozřejmě nezapomenutelné svatby. Většina žen touží vypadat v tyto významné chvíle neodolatelně a nic Vás neučiní krásnější než zářivá mladistvá pleť. Značka ARTISTRY™ nabízí výrobky, které Vám pomohou dosáhnout ideálních výsledků. V průběhu let jsem navíc sestavila optimální program pro rozzáření pleti, který bude vyhovovat téměř každé milovnici péče o pleť!

Odpočítávání ke kráse

Chcete-li dosáhnout nádherně rozzářené pleti, začněte o ni intenzivně pečovat již osm týdnů před příslušnou významnou událostí. I nadále pleti dopřávejte dvakrát denně čištění, tonizaci, hydrataci a používejte oční krém. Poté, co pleť ráno tonizujete, naneste na tvář, krk a dekolt ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ Vitamin C + výtažek z divokého jamu a péči o pleť dokončete hydratačním krémem s ochranným faktorem SPF. Tato kúra Vám pomůže zlepšit pevnost a jas pleti.

Co se večerního ošetření pleti týče začněte po dobu šesti týdnů kromě běžné večerní péče používat dvakrát až třikrát týdně i ARTISTRY Obnovující peeling. Po očištění tváře na ni aplikujte hydratační vrstvu sestávající asi z osmi dávek pumpičky ARTISTRY Obnovujícího peelingu. Vyhněte se ale oblasti očí! Pleť dále tonizujte, použijte ARTISTRY TIME DEFIANCE Zjasňující esenci a nakonec naneste noční hydratační krém. ARTISTRY Obnovující peeling zbaví horní vrstvy pleti nánosu odumřelých buněk, díky čemuž ostatní výrobky značky ARTISTRY do Vaší pleti snadněji proniknou. ARTISTRY TIME DEFIANCE Zjasňující esence vyrovnává tón pleti a rozjasňuje její celkový vzhled. Chcete-li svou pleť vyživit, zakončete večerní péči nočním hydratačním krémem. Během večerů, kdy nepoužíváte Obnovující peeling, aplikujte noční hydratační krém hned po tonizaci.

Zbývají jen dva týdny

Po dokončení výše uvedené šestitýdenní kúry zahajte následující čtrnáctidenní program, který pleť opravdu podpoří – ráno místo výrobku ARTISTRY TIME DEFIANCE Vitamin C + výtažek z divokého jamu začněte používat ARTISTRY TIME DEFIANCE Zjasňující esenci. Než půjdete spát, pleť vyčistěte a tonizujte a poté použijte ARTISTRY Obnovující sérum na 14 nocí. Péči zakončete výrobkem ARTISTRY Creme LuXury.

Budete-li tento jednoduchý postup dodržovat, Vaše pleť se brzy nádherně rozzáří. A co víc – pokud na svou perfektní pleť nanesete líčení značky ARTISTRY, budete ve svůj velký den neodolatelně krásná.

Poslední detaily

Zatímco se Váš velký den blíží, dobře spěte a pijte hodně vody. Jakmile se ráno probudíte, vyčistěte pleť, osvěžte ji chladnou vodou a tonizujte ji. Dáme Vám radu jak pleť napnout – namočte vatový tampónek do mléka, přebytečné mléko vymáčkněte a otřete si tampónkem celou tvář. Kyselina mléčná Vaši pleť vypne a rozjasní. Dále použijte tenkou vrstvu výrobku ARTISTRY Creme LuXury a poté denní krém s faktorem SPF. Aplikujete-li různé krémy, je velice důležité mezi naneseními minutu nebo dvě počkat, aby se krémy lépe vstřebávaly a Vaše líčení déle vydrželo.

Při líčení nejdříve naneste na celou tvář včetně očí make-up. Poté použijte pudr, který make-up usadí. Podtrhněte své oči stíny, tužkou na oči a řasenkou. Líčení dokončete růží na tváře, rtěnkou a troškou lesku na rty aplikovaného doprostřed rtů.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím