Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Výrobek jako důkaz

ARTISTRY

Získejte nové zákaznice s pomocí nových vzorků výrobků péče o pleť řad ARTISTRY essentials a ARTISTRY Intenzivní péče o pleť.

Hledáte jednoduchý, ale přesto profesionální nástroj, s jehož pomocí zaujmete nové zákaznice a představíte jim značku ARTISTRY™? Pak jste jej právě našli!

Značka ARTISTRY uvádí na trh dva nové vzorky ARTISTRY, které obsahují pět vzorků výrobků zabalených v luxusním pouzdře ARTISTRY. V jednom balení naleznete vzorky ARTISTRY Obnovujícího peelingu, ve druhém vzorky ARTISTRY essentials Zklidňujicího krému.

Rozdávání vzorků může představovat skvělý prodejní nástroj, protože většina zákaznic si obvykle výrobek přeje před koupí vyzkoušet – obzvláště pokud se jedná o výrobky péče o pleť a značky, které si nemohou samy zkusit v drogerii nebo u pultu s kosmetikou. Nové krabičky se vzorky představují praktický nástroj, s jehož pomocí zákaznicím předvedete hmatatelné výsledky výrobků.

Působivý důvod ke koupi

Již po jediném použití ARTISTRY Obnovujícího peelingu bude pleť hladší, jemnější a zářivější. Tento špičkový výrobek péče o pleť přesvědčivě dokáže účinnost a vysokou kvalitu výrobků ARTISTRY. ARTISTRY essentials Zklidňujicí krém je výrobek ideální zejména pro zákaznice, které nedodržují pravidelný režim péče o pleť. Jakmile zákaznice hydratační krém nanesou, okamžitě zaznamenají zjemňující a uklidňující účinek, který má na jejich pleť. Tímto fantastickým výrobkem snadno přesvědčíte zákaznice, aby si zakoupily kompletní systém péče o pleť, a začaly pleť čistit, tonizovat a hydratovat.

Vzorky představují neocenitelnou příležitost představit potenciálním zákaznicím výrobky značky ARTISTRY. Snadno se distribuují, lze je rozdávat během ukázek výrobků, při návštěvách u zákaznic nebo i při seznamování. Můžete je též přidat ke své vizitce, a udělat tak opravdu dlouhodobý dobrý dojem.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím