Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Jedinečné a odvážné líčení očí

ARTISTRY

Bez nové ARTISTRY SIGNATURE EYES Řasenky pro zvětšení objemu a ARTISTRY SIGNATURE EYES Tekutých očních linek se na jaře neobejdete.

Okamžitý intenzivní pohled: ARTISTRY SIGNATURE EYES Řasenka pro zvětšení objemu

Husté a výrazné řasy zaručeně upoutají pozornost. Chcete-li se pochlubit fantasticky hustými řasami, vyzkoušejte novou ARTISTRY™ SIGNATURE EYES™ Řasenku pro zvětšení objemu. Jedná se o první řasenku značky ARTISTRY pro větší objem řas, díky tomuto výrobku budou řasy až o 600 % hustší – během několika málo vteřin. Převratný komplex FullFX dodá řasám bohatou směsici pigmentů, vrstvy polymerů zajistí jejich hustotu, a Vy tak dosáhnete dramatického líčení. Řasenka řasy vyživí, a protože je voděodolná, nerozmazává se, nedrolí se ani řasy neslepuje. Exkluzivní kartáček MagnaBoost každou řasu vytvaruje a nanese na ni správné množství řasenky tak, aby líčení vydrželo celý den.

Lze zakoupit v černé barvě.

Rafinované zvýraznění očí: ARTISTRY SIGNATURE EYES Tekuté oční linky

ARTISTRY SIGNATURE EYES Tekuté oční linky Vám umožní vytvořit výrazné a nezapomenutelné líčení očí. S pomocí těchto nových Tekutých očních linek budete skvěle vybaveny, ať už je Vaším cílem oslnit dramatickým pohledem nebo zdůraznit svou osobnost jemným, ale přesto poutavým líčením. Linky se snadno nanáší s pomocí automatického aplikátoru s elegantně zúženou plstěnou špičkou. Jednoduše vytvoříte precizní hladkou linku, která okamžitě zvýrazní Vaše líčení očí a snadno s ní dosáhnete různých efektů. Tmavé, rychleschnoucí a jemně lesklé Tekuté oční linky Vám umožní vytvořit líčení, po kterém toužíte. Jejich složení – s obsahem intenzivního pigmentu z černých sazí – zajišťuje ten nejintenzivnější a nejvýraznější odstín černé.

ARTISTRY SIGNATURE EYES Tekuté oční linky lze též zakoupit v hnědé barvě pro přirozenější líčení žen se světlejší pletí.


Oftalmologicky, dermatologicky a alergologicky testováno. Neobsahuje vonné látky.

Sofistikované líčení pro každou příležitost

Vytvořte s pomocí ARTISTRY SIGNATURE EYES Tekutých očních linek speciální líčení pro každou příležitost. Nabízíme Vám několik rad jak dosáhnout dokonalosti:

  1. Výrazné: Naneste oční linky – čím budou širší, tím bude líčení výraznější. Horní a spodní linka se musí ve vnějším koutku oka spojovat. Orámujte pouze polovinu spodního víčka. Vhodné jako součást okouzlujícího večerního líčení.

  2. Přirozené: Přirozeného denního líčení dosáhnete nanesením tenké linky v hnědém odstínu. Vhodné jako součást líčení podnikatelek.

  3. Kočičí oči: Orámujte očními linkami celé oko. Ve vnější části horního víčka vytvořte širokou linku a rozmažte ji. V koutku oka veďte zužující se linku směrem vzhůru k obočí. Linku můžete upravovat navlhčenými vatovými tampóny.

Jarní ideál

Nezapomeňte sledovat jarní trendy barevného kouřového líčení očí. Inspiraci Vám dodají nové výrobky ARTISTRY Tekuté oční stíny Trio Sparkle a Pearl z Limitované kolekce Dekorativní kosmetiky ARTISTRY Enchanted Garden Jaro/Léto 2013. Vytvořte si svůj vlastní jedinečný styl a unikátní jarní líčení.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím