Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Intenzivní omlazení

ARTISTRY

Výrobky řady ARTISTRY Intenzivní péče o pleť regenerují Vaši pleť.

Dopady změn ročního období na pleť jsou dobře zdokumentovány – stejně jako účinky obnovující péče o pleť! Řada výrobků ARTISTRY™ Intenzivní péče o pleť byla speciálně navržena, aby dosahovala konkrétních výsledků srovnatelných s odborným ošetřením. Ideálním ročním obdobím k vyzkoušení nejnovějšího výrobku řady ARTISTRY Intenzivní péče o pleť – ARTISTRY Obnovujícího séra na 14 nocí – je jaro.

Tato intenzivní kúra na 14 nocí využívá opravné mechanizmy pro obnovu poškozených pleťových buněk, které aktivují proces obnovy a opravy buněk a zároveň zabraňují dalšímu poškození pleti. Nejenže jsou tyto vlastnosti nutné ke správnému fungování pleti, ještě důležitější jsou pro její vzhled. ARTISTRY Obnovující sérum na 14 nocí nabízí sedm úrovní obnovení a zajišťuje pleti jas, hydrataci, obnovu buněk, opravu buněk a pevnost – a to vše za pouhé dva týdny. Přestože je ARTISTRY Obnovující sérum na 14 nocí tak intenzivní, je vhodné pro všechny typy pleti – dokonce i pro pleť citlivou!

Profesionální výsledky

Každý výrobek řady ARTISTRY Intenzivní péče o pleť se soustřeďuje na konkrétní potíže pleti. ARTISTRY Obnovující peeling byl navržen tak, aby byly jeho výsledky srovnatelné s chemickým peelingem, který zlepšuje drsnou a nejednotnou texturu a tón pleti. ARTISTRY Zpevňující sérum proti vráskám je jedinečné sérum s obsahem retinolu, které se soustředí na buňky produkující kolagen. Dramaticky zvyšuje pevnost pleti a snižuje viditelnost mimických i jiných vrásek. ARTISTRY Obnovující sérum na 14 nocí dodává pleti jas a opravuje buňky, a zajišťuje tak výsledky srovnatelné s profesionálním fotoomlazením pleti. Na rozdíl od fotoomlazení můžete ale Obnovující sérum na 14 nocí používat v pohodlí svého domova. Optimálního stavu pleti dosáhnete kombinací výše uvedených tří výrobků. Šest týdnů používejte ARTISTRY Obnovující peeling, poté ARTISTRY Obnovující sérum na 14 nocí a po několikadenní přestávce po šest týdnů používejte ARTISTRY Zpevňující sérum proti vráskám. Výhody těchto výrobků budete pociťovat i poté, co je přestanete používat.

Chcete-li zajistit optimální bezpečnost a účinek výrobků, nepoužívejte výrobky řady Intenzivní péče o pleť najednou. Díky jejich intenzivnímu působení se zvýší účinnost i dalších výrobků značky ARTISTRY!

Stejně jako se obnovují roční období, je třeba obnovovat i pleť ... zajistěte si zdravou a mladistvou pleť s pomocí výrobků řady ARTISTRY Intenzivní péče o pleť!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím