ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Otevřete dveře do tajemné zahrady…

ARTISTRY

…s pomocí Limitované kolekce Dekorativní kosmetiky ARTISTRY Enchanted Garden Jaro/Léto 2013.

Teresa Palmer a nová Limitovaná kolekce Dekorativní kosmetiky ARTISTRY™ Enchanted Garden Jaro/Léto 2013 Vás zcela okouzlí. Dekorativní kosmetika inspirovaná jarními trendy nabízí luxusní výrobky v nádherných odstínech šedofialové, které Vám umožní vykouzlit výrazné a jemně orámované kouřové líčení očí, meruňkové tváře a šťavnaté rty – po takových výrobcích touží tuto sezónu všichni maskéři.

Zahrada hýřící barvami

Přepychová paleta třpytivých pastelových, výrazných zemitých a třpytivých zlatých odstínů Vás přenese do světa barvami hýřících zahrad a neproniknutelných tajemství. Do tajemné zahrady, která Vás uchvátí a ohromí. Seznamte se s Tekutými očními stíny Trio, které jsou součástí této kolekce – s třpytivou paletou Pearl Trio nabízející odstíny Golden Pearl, Crushed Rose a Bronzed Shell a s paletou Sparkle představující jemné odstíny Midnight Star, Twilight a Golden Sunset. Oční stíny se v této sezóně aplikují na celé oko a nové ARTISTRY Tekuté oční stíny Trio se navíc mění na hebký pudr, jehož kovové odlesky připomínají ranní rosu. Letošní odvážné kouřové líčení očí doplňte jemně třpytivými barvami, které zdůrazní Vaši bezbrannost. Kovový odstín ARTISTRY Tužky na oči Bronzed Patina anebo klasický odstín ARTISTRY Tužky na oči Port Wine jsou dostatečně krémové, aby je bylo možno rozmazat po celém očním víčku.

Kytice barevných květů

Minerální látky používané v ARTISTRY Růžích na tváře mají velice hebkou texturu, která Vaše tváře rozzáří. Odstín Sequined Rose vytvoří na Vašich tvářích ruměnec a nadpozemský jas, odstín Soft Peach jim zase dodá nazlátlý nádech. Rty nebyly nikdy tak okouzlující jako tuto sezónu. ARTISTRY Lesk na rty Duo v odstínech Fresh Pink a Lilac Shimmer budou Vaše rty rozmazlovat krémovými hydratačními složkami, jako je technologie Hyaluronic Filling Spheres, s jejíž pomocí budou rty vypadat ještě plnější a lákavější. Lesky na rty Duo hýří jemnými barvami a dodají rtům velice svěží a žensky vzhled.

Rady odborníka

„Inspirací jemně třpytivé LIMITOVANÉ KOLEKCE DEKORATIVNÍ KOSMETIKY ENCHANTED GARDEN jsou Monetovy Lekníny. Ve snaze o modernizaci jsem se porozhlédl po přehlídkových molech, kde byly v líčení používány jemné odstíny, které bylo možno zintenzivnit nanesením více vrstev – k dosažení takového odvážného a vzrušujícího líčení jsem použil Tekuté oční stíny.“


– Rick DiCecca, Globální maskér značky ARTISTRY

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím