Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
beautycycle Nálepky na nehty

Ozdobte své nehty

ARTISTRY

K letošnímu Mezinárodnímu dni žen obdarujte fanynky módy poutavými doplňky: beautycycle Nálepkami na nehty

Mezinárodní den žen nám 8. března dává příležitost oslavit ženství a ocenit důležitost žen v našich životech. Získáme příležitost dokázat, jak moc si žen vážíme, respektujeme je a milujeme – a to nejen proto, že zvládají mnoho úkolů najednou a jsou schopny najít rovnováhu mezi čím dál náročnějším podnikáním, rodinou a zábavou. Tématem letošního Mezinárodního dne žen je „Na plný plyn“, takže nové trendy beautycycle™ Nálepky na nehty představují ideální dárek.

Upozorněte na sebe

Ženy velice rády experimentují s novými kosmetickými trendy a nálepky na nehty jsou velice moderní. Díky rychlé a snadné aplikaci je změna nehtů stejně snadná jako změna oblečení. Umělecké ozdoby nehtů jsou k dispozici ve třech samostatně balených lákavých vzorech: wind (černobílý), damask (růžovočerný) a crocodile (třpytivě zelený). Lidé od Vašich nehtů nebudou moci odtrhnout zrak.

Podpora prodeje

Tento poutavý výrobek můžete snadno použít k navázání konverzace a získávání nových zákaznic. Při obchodování je též můžete ponechat zákaznicím jako malou upomínku na Vaše podnikání. Nálepky lze též snadno předvádět. Aplikace celé sady Nálepek na nehty trvá jen několik málo minut a nemusíte čekat, až uschnou. Zkuste zákaznice oslovit a nabídnout jim vzorek beautycycle Nálepek na nehty! Kompletní sada beautycycle Nálepek na nehty obsahuje pilník na nehty a 16 vysoce kvalitních nálepek v různých velikostech, které jsou vhodné pro nejrůznější tvary nehtů. Tyto poutavé a trendy výrobky dozajista pomohou rozhýbat Vaše podnikání a přivedou Vám nové zákaznice!


Snadná aplikace Nálepek na nehty

  1. Chcete-li dosáhnout těch nejlepších výsledků, odstraňte z nehtů nečistoty a mastnotu. Zatlačte kůžičku a nehet naleštěte, abyste odstranili nerovnosti.

  2. Zvolte si Nálepku na nehty, která bude nejlépe vyhovovat velikosti a tvaru Vašeho nehtu. Opatrně sejměte nálepku na nehty z podložky.

  3. Umístěte kulatou část nálepky k nehtové kůžičce. Směrem od kůžičky na nálepku zatlačte a vyhlaďte všechny záhyby.

  4. Zatlačte na nálepku a přetáhněte přebývající část nálepky přes špičku nehtu. Opilujte přebývající část nálepky směrem dolů.

  5. Chcete-li nálepky odstranit, jednoduše je sejměte. Pokud je třeba, použijte odlakovač.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím