Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Péče o celé tělo

ARTISTRY

ARTISTRY essentials pečuje o Vaši pokožku.

Svou tvář pravidelně čistíte, tonizujete a hydratujete. Čas od času navíc podstoupíte i další kúry, díky kterým je pleť krásnější. Výborně!

A co zbytek těla? Kdy jste si naposledy pomyslely: „Má pokožka na rukou vypadá fantasticky“?

Pokožka na celém těle vyžaduje čištění, exfoliaci a hydrataci. Stejně jako u obličeje, pečlivé čištění ji zbaví nečistot a mastnoty. Exfoliace podporuje obnovu buněk, díky čemuž je pokožka jemnější, jasnější a vypadá zdravěji. Hydratace je zcela zásadní při ochraně pokožky a zachování její jemnosti a pevnosti.

Nyní nastal čas pečovat o celé tělo a značka ARTISTRY™ nabízí jedinečné výrobky! ARTISTRY essentials Hydratační lázeňská kolekce zajišťuje tři snadné kroky, které pokožku skvěle vyživí. Začněte Tělovým mýdlem, které ji očistí, a poté celé tělo promasírujte malým množstvím Tělového peelingu, čímž zajistíte exfoliaci. Nakonec použijte Hydratační tělové mléko, díky kterému pokožku hydratujete.

Ale co Vaše ruce? Ruce prozradí Váš věk, protože jsou neustále vystaveny přírodním živlům, používáte je pro množství činností a nejméně stokrát týdně je vystavujete vysoce zásaditým čisticím prostředkům. Vůbec nevycházejte ven bez ARTISTRY Esenciálního krému na ruce SPF 15. Jedná se o nejlepší způsob jak pokožku hydratovat a chránit nejen před přírodními živly, ale i před slunečním zářením!

ARTISTRY Kolekce péče o nohy představuje ideální řešení pro unavená, bolavá a přepracovaná chodidla! Kombinace čisticího krému a balzámu je to správné řešení pro Vaše chodidla!

A nezapomeňte – kůže je největším orgánem lidského těla – starejte se o ni a chraňte ji ... úplně celou!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím