ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Tekutá dokonalost – nyní ještě snadnější použití

ARTISTRY

ARTISTRY Hydratační podkladové make-upy SPF 20 UVB/UVA a ARTISTRY Podkladové make-upy na rovnováhu pleti SPF 20 UVB/UVA – více než jen krásná tvář.

Výrobky ARTISTRY™ Hydratační podkladový make-up SPF 20 UVB/UVA a ARTISTRY Podkladový make-up na rovnováhu pleti SPF 20 UVB/UVA nabízí mnohem víc než jemné a lehké složení zajišťující přirozený vzhled a dlouhodobé krytí, které vydrží celý den. Krása výrobků řady ARTISTRY se totiž skrývá ve vědě a výzkumu, které za touto značkou stojí.

Péče o pleť

Dnešní elegantní ženy vědí, že péče o pleť nekončí ranním líčením. Ví, že pleť je třeba hýčkat po celý den. ARTISTRY Hydratační podkladový make-up SPF 20 UVB/UVA a ARTISTRY Podkladový make-up na rovnováhu pleti SPF 20 UVB/UVA byly navrženy tak, aby podporovaly výhody, které pleti zajišťují výrobky péče o pleť řady ARTISTRY essentials. Podkladové make-upy pleť nejen hydratují a zajišťují její rovnováhu, ale použitá pokročilá technologie pleť chrání před škodlivými vlivy životního prostředí a před podrážděním.

  1. ARTISTRY Hydratační podkladový make-up SPF 20 UVB/UVA je bohatý na hydratační složky a je určený pro normální až suchou pleť. Pomáhá optimalizovat úroveň hydratace pleti až na osm hodin a snižuje viditelnost mimických vrásek.

  2. ARTISTRY Podkladový make-up na rovnováhu pleti SPF 20 UVB/UVA je jemný podkladový make-up bez obsahu oleje a je určený pro smíšenou až mastnou pleť. Napomáhá potlačovat lesk pleti až na 12 hodin.

Ideální odstín

U ARTISTRY Hydratačního podkladového make-upu SPF 20 UVB/UVA a ARTISTRY Podkladového make-upu na rovnováhu pleti SPF 20 UVB/UVA si nemusíte lámat hlavu s výběrem správného odstínu. Díky technologii Ideal Shade Technology make-upy intuitivně „poznají“, na kterých místech obličeje je třeba zvýraznit žluté, růžové či béžové pigmenty. Díky tomu dojde k vytvoření neutrálního podkladu, který přesněji odráží přirozený odstín Vaší pleti. Tyto přizpůsobivé make-upy jsou k dispozici ve 14 fantastických odstínech, takže si každá žena najde ten, který jí bude nejlépe vyhovovat.

Snadné nanášení

Značka ARTISTRY vyslyšela doporučení VPA a vylepšila a změnila balení ARTISTRY Hydratačních podkladových make-upů a Podkladových make-upů na rovnováhu pleti tak, aby bylo jejich použití ještě snadnější. Starý hranatý uzávěr byl nahrazen kulatým uzávěrem, díky čemuž je balení robustnější a funkčnější a make-up se snadněji nanáší.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím