ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Teplo, chlad ... a VAŠE pleť!

ARTISTRY

V zimě je třeba pleť hydratovat obzvlášť intenzivně.

Jak jsem zmiňovala již dříve, domácí režim péče o pleť je třeba obměňovat s měnícím se ročním obdobím. Proto si tento měsíc promluvíme o suchých, chladných zimních měsících a poradím Vám, jak se o pleť starat a chránit ji.

V zimě je naše pleť namáhána extrémními změnami teplot – uvnitř je sucho a teplo a venku fouká chladný vítr. Adaptace pleti na tyto změny a její ochrana vyžaduje velké množství fyziologické aktivity. To platí několikanásobně u osob, které tráví hodně času venku!

Tajemstvím je hydratace, hydratace a zase hydratace. Vyžadují ji všechny typy pleti – dokonce i pleť mastná – a v zimě je navíc zcela zásadní. Intenzivnější hydratace pleti je snadná a existuje několik způsobů jak jí dosáhnout. Nejlepší řešení pro Vaši pleť je třeba hledat metodou pokusů a omylů a určitě nemusíte používat úplně všechny výrobky!

Pokud nyní jako hydratační přípravek používáte pleťové mléko, přejděte na krém. Právě nadešel ideální čas přejít z pleťových mlék ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ na bohaté a příjemné krémy ARTISTRY TIME DEFIANCE. Může být též vhodné začít používat krémový čisticí přípravek.

Pod svůj každodenní krém s SPF naneste ještě další hydratační krém – například trošku nočního krému. Výjimečným řešením pro zimu je nanést malé množství ARTISTRY Creme LuXury.

Mým oblíbeným zimním trikem je přidat na pleť několik kapek ARTISTRY essentials Hydratačního přípravku Plus a poté použít denní a noční hydratační krémy nebo zamíchat několik kapek ARTISTRY essentials Hydratačního přípravku Plus přímo do samotných krémů. ARTISTRY essentials Hydratační přípravek Plus je výtečným řešením v boji proti vysoušení pleti a chrání ji, aniž by ucpával póry – a to dokonce i u mastné pleti. Hlavně nezapomínejte, že je třeba JEN několik kapek!

Nezapomínejte ani na SPF! Ochrana SPF se může zdát zbytečná, ale je zcela zásadní! UV paprsky se totiž odráží od sněhu a ledu. Chraňte svou krásnou pleť. S pomocí těchto několika jednoduchých rad pro zimní období zanecháte svou pleť hydratovanou, jemnou a mladistvou!

Poznámka:
Trávíte-li hodně času při venkovních aktivitách, použijte více ARTISTRY essentials Hydratačního přípravku Plus, vrstvu hydratačního krému a nezapomínejte ani na ochranu SPF!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím