ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Objevte svůj element. Odhalte svou krásu.

ARTISTRY

Značka beautycycle slaví tři roky plné úspěchů.

Před pouhými třemi lety byla evropským VPA představena značka beautycycle™. beautycycle nabízí kompletní řadu výrobků péče o pleť. Tato značka vyvinutá exkluzivně společností Amway Evropa podpořila úspěchy VPA.beautycycle Svítící lesk na rty

Cornelia Schmidová, VPA ze Švýcarska, tvrdí: „Jedním z mých oblíbených výrobků je fantastický beautycycle Svítící lesk na rty se světýlkem LED“. Oblíbený lesk na rty se dlouhodobě dobře prodává a byl nejlépe prodávaným kosmetickým výrobkem roku 2012. beautycycle Svítící lesk na rty lze zakoupit ve třech jasných odstínech, obsahuje zabudované zrcátko, světýlko LED a má osvěžující mentolovou příchuť. Jedná se tak o velice osobitý výrobek, který zaujme i potenciální zákaznice.

beautycycle Fire Oční krém s obnovovacím účinkem

Lehký a chladivý beautycycle Fire Oční krém s obnovovacím účinkem obsahuje vitaminy A, B a E a třapatku nachovou, které pomáhají osvěžit jemnou pleť v okolí očí a snižují viditelnost tmavých kruhů, vrásek a opuchlost očí. beautycycle Fire Oční krém s obnovovacím účinkem je považován za jeden z nejlepších výrobků pro pleť v okolí očí. Jedná se také o nejlépe prodávaný výrobek péče o pleť značky beautycycle.

beautycycle Air Systém s obnovovacím účinkem

Zákaznice milují jednoduchost kompletních systémů péče o pleť beautycycle, obzvláště pak omlazující beautycycle Air Systém s obnovovacím účinkem, který je také nejlépe prodávaným výrobkem z této oblasti. Systém obsahuje čtyři výrobky péče o pleť řady beautycycle Air: Air Pleťové mléko s obnovovacím účinkem, Air Pleťovou vodu s obnovovacím účinkem, Air Denní pleťový krém s obnovovacím účinkem SPF 15 UVB/UVA a Air Noční pleťový krém s obnovovacím účinkem. Krystyna Maciejaková, VPA z Polska, tvrdí: „Všimla jsem si, že mé zákaznice se pro mě stávají zrcadlem, takže se jim snažím nabízet to, co mám sama nejraději – výrobky každodenní péče o pleť.“


Abychom Vám pomohli co nejlépe oslovovat potenciální zákaznice, budeme Vám od tohoto čísla nabízet také kosmetické rady. První tip si přečtěte na levé straně a v průběhu roku se těšte na další!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím