ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Viditelné výsledky

ARTISTRY

Řada ARTISTRY™ Intenzivní péče o pleť představuje ARTISTRY Obnovující sérum na 14 nocí.

ARTISTRY Obnovující sérum na 14 nocí stojí na létech špičkového výzkumu DNA a také na ohromujícím úspěchu ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ Séra pro intenzivní regeneraci. Navíc díky pokročilé technologii patentované na celém světě s názvem „Deep Night Action 7 Complex “ zajišťuje ještě mnoho dalších výhod, které jsou srovnatelné s profesionální fotorejuvenací* v pohodlí Vašeho domova. Výrobek zajišťuje sedm úrovní obnovení se sedmi viditelnými výsledky, takže Vám umožní ještě intenzivněji bojovat se stárnutím. Klinické testy** prokázaly, že výrobek o 75 procent urychluje obvyklou regeneraci poškozených buněk, a zlepšuje také jas pleti až o 261 procent. Za pouhé dva týdny můžete pozorovat snížení viditelnosti mimických vrásek.

Sedm smrtelných nepřátel pokožky

Bylo prokázáno, že ARTISTRY Obnovující sérum na 14 nocí účinně pomáhá regenerovat poškozenou pleť, kterou způsobuje životní prostředí (např. sluneční záření), změny klimatu (např. vítr či chlad), životní styl (např. kouření či stres), vnitřní vlivy (např. Vaše zdraví, výživa, přirozené stárnutí či nevhodný režim péče o pleť).

Sedm úrovní obnovení – sedm viditelných výsledků

Za pouhé dva týdny bude Vaše pleť obnovena na následujících sedmi úrovních:

  1. Díky regeneraci pleti na úrovni buňky bude pleť vypadat mladší a zdravější.

  2. Dojde ke snížení viditelnosti mimických i jiných vrásek.

  3. Kořen lékořice a výtažek z ovsa uklidní poškozenou pleť.

  4. Citron a okurka pomohou zlepšit a obnovit jas pleti.

  5. Rozmarýn pomůže regenerovat pleť a zajišťuje její hydrataci uchováním její přirozené hydratační ochrany.

  6. Exfoliace s přirozeným pH zajišťovaná ovsem zlepší obnovu pleťových buněk a pleť vyhladí.

  7. Ultrasomes™ technology podpoří přirozenou schopnost pleti opravovat známky poškození, které způsobuje životní prostředí.

Vyzkoušejte nejnovější výrobek řady ARTISTRY Intenzivní péče o pleť i Vy!


*Výsledky se nerovnají chirurgickým/kosmetickým zákrokům.
Fotorejuvenace pleti je profesionální ošetření, které využitím technologie intenzivního pulsního světla zajišťuje sjednocení tónu a pleti. Přestože výsledky fotorejuvenace pleti jsou výborné, toto ošetření mohou vykonávat pouze odborníci v klinických podmínkách. Zákroky mohou být navíc relativně nákladné a dosažení požadovaného výsledku obvykle vyžaduje více návštěv.**Klinických testů provedených nezávislým institutem se zúčastnilo 62 žen.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím