ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Čas na výrobky ARTISTRY

ARTISTRY

Ohlížíme se za rokem plným odborných rad od Michelle D'Allaird!

Amagram Online nám téměř celý rok přinášel zajímavé rady o kráse a zdraví, takže nyní využijeme příležitosti a zopakujeme si, co jsme probírali. Také zjistíme, jak nám tyto znalosti poslouží k budování obchodního úspěchu!

Na začátku jsem vysvětlila, že největší orgán lidského těla se skládá ze dvou vrstev. Každou z těchto vrstev lze rozdělit na jednotlivé podvrstvy, které vykonávají velmi důležité funkce. Spodní vrstva, dermis, obsahuje kolagenová a elastinová vlákna dodávající pleti sílu a pružnost, cévy a vlásečnice zase zajišťují její výživu. Horní vrstva, epidermis, obsahuje pět vrstev buněk, které naší pleti zajišťují barvu, texturu, hydrataci a ochranu.

Stav pleti je ovlivněn jak vnitřními vlivy (např. zdravotní stav, léky, přirozený proces stárnutí a genetika), tak vlivy vnějšími (např. vystavení UV záření, znečištění, kouření, klimatizace a nesprávně používané výrobky). Vnitřní stárnutí závisí na genetické výbavě a lze je jen velmi obtížně ovlivnit. VŠECHNY vlivy na vnější stárnutí – prostředí, znečištění, UV záření, stres, životní styl, zvyky a způsob péče o pleť – ale ovlivnit můžeme! Klíčem jak zabránit vnějšímu stárnutí je důsledně se těmto vlivům vyhýbat. Výrobky ARTISTRY™ minimalizují vnitřní stárnutí a obsahují technologicky pokročilé složky péče o pleť – např. kardiolipin používaný ve výrobcích řady ARTISTRY Creme LuXury Collection!

I přes veškeré vysoce kvalitní výrobky a složky, které značka ARTISTRY nabízí, jsem se rozhodla zaměřit na dva obzvláště důležité problémy – SPF a péči o pleť. Nejlepším preventivním opatřením jak zpomalit proces stárnutí pleti je používat krém na opalování. Bez ohledu na Váš typ pleti je velice důležité používat každý den v roce výrobky s SPF. Nejenže pleť ochrání před poškozením UV zářením, ale poskytují též ochranu před ostatními typy poškození volnými radikály. Pokožka v okolí očí je nejtenčí a nejjemnější na celém těle a jako první se na ní projevují známky stárnutí. Bez ohledu na Váš věk je důležité používat speciální výrobky určené právě pro tuto obzvláště jemnou oblast.

Ve svých článcích jsem též zdůraznila důležitost obměňování výrobků péče o pleť dle ročního období tak, aby vždy vyhovovaly potřebám pleti.

Probrané informace lze shrnout do několika krátkých slov – značka ARTISTRY zná odpověď! Řada ARTISTRY Péče o pleť byla navržena s cílem zpomalit proces stárnutí (vnitřní i vnější), chránit pleť, pečovat o jemnou pleť v okolí očí, přizpůsobit se změnám ročních období a podporovat krásu a mladistvý vzhled pleti!

Důvěřujte si. S pomocí těchto informací o pleti a s řadou ARTISTRY Péče o pleť máte po ruce skvělé argumenty pro uzavření obchodu!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím