ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Připravte se – pozor – PRODÁVEJTE!

ARTISTRY

Prodejní pomůcky zajišťují VPA konkurenční výhodu.

Sváteční období již brzy skončí, takže nastává ideální čas připravit se na nový rok. Tyto prodejní pomůcky se snadno používají a zvýší profesionalitu Vaší prezentace.

Akrylové krabičky

Tyto elegantní Akrylové krabičky slouží k uspořádání dekorativní kosmetiky, aplikátorů make-upu a dalších doplňků, jako jsou ARTISTRY™ Labutěnky na IDEAL Dual make-up s maximál. krycím účinkem SPF 18 UVA/UVB, ARTISTRY Kombinovaný štěteček na oční stíny a řasenku, ARTISTRY Ořezávátka na tužky, ARTISTRY Sada kosmetických štětců a – samozřejmě – Vaše vizitky. Tato profesionální multifunkční prodejní pomůcka se snadno skládá a její přepážky lze vyjímat, takže si nástroj můžete přizpůsobit svým potřebám a stylu prodeje. Velikost: 300 mm (délka) x 200 mm (hloubka) x 60 mm (výška).

ARTISTRY Prezentační pouzdro na podkladové make-upy, oční stíny, růže na tváře a rtěnky

Tvrdě jste dřeli, abyste své prezentaci dodali tu správnou atmosféru a udělali dojem jako perfektně oblečený a učesaný profesionál připravený předvést zákazníkům tu nejexkluzivnější řadu kosmetických výrobků Amway – řadu ARTISTRY – a umožnili zákazníkům tyto výrobky vyzkoušet. Ale stejně důležité jako důsledně dbát na své vystupování a své podnikáni je pečlivě předvést své výrobky v co nejpříznivějším světle. ARTISTRY Prezentační pouzdro na podkladové make-upy, oční stíny, růže na tváře a rtěnky je skvělá a účinná prodejní pomůcka zajišťující profesionální prezentace ARTISTRY Dekorativní kosmetiky. Elegantní černé prezentační pouzdro bylo speciálně navrženo pro předvádění aktuální řady ARTISTRY Krémových rtěnek a ARTISTRY Rtěnek s leskem OF 15, ARTISTRY IDEAL Dual make-upů s maximálním krycím účinkem OF 18, ARTISTRY Růží na tváře – náhradních náplní a ARTISTRY Očních stínů. Pouzdro je dostatečně velké, aby bylo schopno pojmout jakoukoli kombinaci nabízených 48 očních stínů, 24 růží na tváře, 12 make-upů a 24 rtěnek. Toto všestranné prezentační pouzdro je vybaveno velkým zrcátkem a uzavíracím mechanismem s magnetem. Výrobky se prodávají samostatně.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím