Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Často kladené dotazy týkající se péče o pleť

ARTISTRY

Vy jste se ptali - Michelle D’Allaird odpovídá.

Během posledních měsíců jste se dozvěděli spoustu obecných informací o pleti a jejím stárnutí. Tento měsíc Michelle D'Allaird, Odbornice na péči o pleť ARTISTRY™, odpovídá na nejčastěji kladené dotazy, které obdržela za poslední dva měsíce.

Jak dlouho trvají účinky krému ARTISTRY™ Creme LuXury a jak dlouho budu tyto účinky pociťovat poté, co přestanu tento výrobek používat?
Výsledky se u jednotlivých osob liší v závislosti na věku, stavu pleti, prostředí, znečištění životního prostředí, dalších používaných výrobcích a na mnoha jiných faktorech. Pokud se budete o pleť dobře starat a zajistíte jí kvalitní peči, potrvají účinky krému dlouhou dobu. Mnoho zákaznic tvrdí, že změny začaly pozorovat do několika týdnů. Jedná se o osobní vnímání změn, které způsobuje každodenní používání výrobku ARTISTRY Creme LuXury a ARTISTRY Creme LuXury Oční krém.


Jaký režim péče o pleť je nejvhodnější pro ženu nad 35 let s citlivou, mastnou pletí s nedokonalostmi?

Tuto otázku dostávám velice často a existuje několik řešení. Základem je správný režim péče o pleť. ARTISTRY essentials Systém pro rovnováhu pleti je k čištění, tonizaci a hydrataci pleti ideální! Čistí, aniž by dráždil, absorbuje přílišnou mastnotu, ale přesto pleti zajistí nutnou hydrataci.

Soustřeďte se též na boj se stárnutím. Teprve tady začíná opravdová zábava!

  1. Před denním hydratačním krémem použijte ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ Vitamin C + výtažek z divokého jamu . Tento lehký výrobek ideálním způsobem podporuje tvorbu kolagenu, zajišťuje pevnost pleti a rychle se do ní vstřebává!

  2. Po šest týdnů používejte fantastický ARTISTRY Obnovující peeling , který zvyšuje rychlost regenerace buněk. Vaše pleť pocítí omlazující účinky, a navíc se zbaví nadbytečné mastnoty, nečistot a prachu!

  3. Jakmile dokončíte šestitýdenní kúru díky ARTISTRY Obnovujícímu peelingu, začněte šestitýdenní kúru s ARTISTRY Zpevňujícím sérem proti vráskám . Tento skvělý výrobek s obsahem retinolu podporuje pevnost pleti. Stačí nanést jen zlehka. Doporučuji, aby zákaznice s mastnou pletí ze začátku používaly tento výrobek každou druhou noc a sledovaly, jak na něj pleť zareaguje.

Odpovědi na další dotazy naleznete v Amagramu Online!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím