Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Amway

Zvolte si, zkombinujte a vrstvěte svá séra!

ARTISTRY

Michelle D’Allaird vysvětluje, proč je kombinování sér pro každodenní péči o pleť nezbytné.

Jedním z nejnáročnějších úkolů téměř každého, kdo usiluje o dokonalou pleť, je určit, které přípravky používat a jak je používat společně. Pro mě není tento úkol nijak nesnadný – péče o pleť je pro mě denním chlebem. Pro většinu ostatních už to tak snadné není, proto dovolte, abych Vám pomohla.

Úkol číslo jedna: vyberte si přípravek každodenní péče o pleť podle potřeb své pleti. Když si coby svou preferovanou značku zvolíte ARTISTRY™, bude to snadné – máte na výběr hned z několika výrobků! Nicméně bych navrhla ARTISTRY Hydra-V pro hydrataci, která je v tomto ročním období kritická, nebo ARTISTRY Youth Xtend pro boj proti stárnutí.

Úkol číslo dva: Zvolte si své sérum. Navrhla bych Vámi preferované ARTISTRY Signature Select™ Personalizované sérum nebo ARTISTRY Intensive Skincare Pokročilý přípravek na ošetření pleti s vitaminem C+HA.

Když se nyní bavíme o sérech, musíte mít na paměti následující:

1. Každodenní péče o pleť

Sérum je Vaším přípravkem každodenní péče o pleť. Vždy se nanáší po očištění/tonizaci a před hydratačním přípravkem.

2. ARTISTRY Signature Select Personalizovaná séra

Tato kolekce je jedním z nejlepších vynálezů ARTISTRY. Toto účinné sérum lze individualizovat podle konkrétních potřeb pleti a je stoprocentně kompatibilní se všemi ostatními kolekcemi ARTISTRY.

3. ARTISTRY (INTENSIVE SKINCARE) Pokročilý přípravek na ošetření pleti s vitamin C+HA?

Vitamin C je na čelním místě seznamu těch nejúčinnějších antioxidantů pro pleť. Chrání ji před negativním vlivem okolního prostředí, zvyšuje pevnost, minimalizuje výskyt vrásek, rozjasňuje pleť, napomáhá redukovat příznaky stárnutí a zároveň brání budoucím škodám způsobeným oxidanty. HA (kyselina hyaluronová) je jednou z nejúčinnějších zvlhčujících látek v pleti. Jde o složku, která váže vlhkost, a tak v pleti udržuje hydrataci a dává jí plnost. Tyto dvě složky jsou společně „silnou dvojkou“ pro zdraví pleti.

4. Váš postup při aplikaci se nikdy nemění

Správně se postupuje od nejlehčí a nejřidší konzistence po nejhutnější. Kdykoli například použijete ARTISTRY Signature Select Personalizované sérum, vždy jej použijte před ARTISTRY Zpevňujícím sérem proti vráskám. Když však používáte ARTISTRY Intensive Skincare Obnovující peeling nebo Pokročilý přípravek na ošetření pleti s vitaminem C+HA, pak ARTISTRY Signature Select Personalizované sérum vždy nanášejte až po těchto přípravcích.

Proč aplikovat Personalizované sérum až poté? Protože ARTISTRY (INTENSIVE SKINCARE) Pokročilý přípravek na ošetření pleti s vitamin C+HA je řidší. A proč používat tuto kombinaci společně? Protože jde o optimální přípravky s maximální účinností. ARTISTRY Signature Select Personalizované sérum se zaměřuje na konkrétní problémy Vaší pleti, zatímco ARTISTRY (INTENSIVE SKINCARE) Pokročilý přípravek na ošetření pleti s vitamin C+HA? poskytuje pleti maximální antioxidační ochranu a zároveň ji prosycuje hydratací. Lepší kombinace pro optimalizaci zdraví pleti neexistuje!

I když ji lze používat denně, ráda svou pleť hýčkám pokročilou péčí. Pokročilý přípravek na ošetření pleti s vitaminem C+HA používám po dobu třiceti dní a pak jej na měsíc nebo dva vynechám. Ale používám ho spolu s ARTISTRY Signature Select Personalizovaným sérem pro ještě větší antioxidační ochranu a hydrataci!

5. Pamatujte si pět kroků

Váš systém každodenní péče o pleť by se neměl nikdy měnit: nikdy nezapomeňte pleť vyčistit, tonizovat, ošetřit, hydratovat a chránit.

6. Personalizujte podle sebe

V neposlední řadě je nezbytné pamatovat na to, že jediný způsob dosažení té nejzdravější pleti je, když budete používat přípravky, které budou personalizovány právě pro Vaše potřeby. Jako se Vaše pleť mění s věkem, okolním prostředím, ročním obdobím a Vaším zdravotním stavem, tak se musí měnit i Vaše péče o pleť. ARTISTRY Signature Select Personalizovaná séra Vám umožňují pozměnit svá pečující séra tak, aby se těmto změnám přizpůsobila.

Související obsah

Protože jste jedinečná

ARTISTRY

více

Některé věci jsou lepší společně

Krása

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím