Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Ideální společníci na cestování o svátcích

ARTISTRY

Tipy a triky, jak pečovat o pleť a jak se líčit o svátcích!

Ať už se na čas svátků letos vracíte domů, nebo se chystáte na zajímavou cestu, cestování letadlem nebo na dlouhé vzdálenosti, může to mít často za následek unavenou a dehydrovanou pleť. Chcete-li tedy pomoci své pleti bojovat s únavou a být vždy připravena udělat si snímek na Instagram, přečtěte si pár tipů a triků od odborníků na péči o pleť ARTISTRY™. Oni opravdu vědí, jak podpořit Vaši zálibu v cestování při cestách za krásou!

Nejprve, než se kamkoli vydáte na cesty, je důležité připravit pleť na dlouhou cestu, která Vás čeká. Až budete mít večer před cestou sbalené zavazadlo, vyndejte ještě své masky Artistry Signature Select™ a ošetřete si pleť pomocí omlazujícího multimaskingu!

Jak? Navrhujeme následující postup:

  1. Nejprve naneste vyhlazující masku k ošetření celého obličeje, abyste připravila pleť na další krok. Vyhlazující maska Vaši pleť vyživí a vyhladí, protože odstraňuje odumřelé pleťové buňky.

  2. Poté naneste hydratační masku na čelo, T-zónu, tváře a bradu. Pomůže pleť hloubkově hydratovat a zklidnit.

  3. Chcete-li oživit a rozjasnit unavené tmavé váčky pod očima, naneste na oblast pod očima rozjasňující masku.

  4. Nakonec naneste zpevňující masku na linii čelisti a krk, čímž napomůžete vypnutí linek na krku.

Po opláchnutí masek bude Vaše pleť na dotyk pevnější a od pohledu zdravější a zářivější – prostě dokonalá pro zítřejší den na cestách.

Ať už Vás o svátcích Vaše cesty zavedou kamkoli, edice ARTISTRY STUDIO™ Bangkok má pro Vás skvělé líčení. Zahrnuje báječnou kombinaci barev a třpytu, díky níž budete vypadat odvážně a krásně. Před nanesením líčení si nezapomeňte připravit pleť pomocí masek Artistry Signature Select!

Cestování do horka

Pokud na svátky cestujete někam do teplých krajů, je velmi pravděpodobné, že se budete hodně potit, a to zejména ve vlhkém nebo tropickém klimatu. Aby Vaše líčení zůstalo střídmé a prosté, avšak poutavé, vyzkoušejte si tento neformální, avšak odvážný make-up.

  1. Na víčka naneste nejsvětlejší odstín očních stínů z Palety On-the-Go. Dodejte řasám ještě větší objem aplikací báze pod řasenku a následným nanesením řasenky z edice ARTISTRY STUDIO NYC.

  2. Pro odvážné zvýraznění rtů použijte buď odstín Sunset Goddess nebo Fuchsia Goddess Tužky na rty matné 2-v-1. Oba odstíny dodají Vašim rtům živost a plnost!

Cestování do zimy


Zimní líčení vypadá vždy odvážně, obzvláště když vyrazíte ven a budete se královsky bavit! Dopřejte si o svátcích zářivý a elegantní vzhled!

  1. Naneste Třpytivé krémové oční stíny v odstínu Gold Crush a nechte své oči zazářit. Líčení podtrhněte zvýrazněním spodní linie očního víčka pomocí Kajalové tužky na oči v odstínu Gilded Amethyst.

  2. Dodejte řasám ještě větší objem aplikací Báze pod řasenku a následným nanesením řasenky z edice ARTISTRY STUDIO NYC.

  3. Vyberte si z Palety On-the-Go oblíbenou růž na tváře a jemně ji naneste na lícní kosti.

  4. Pro zvýraznění rtů dokončete líčení pomocí Tužky na rty matné 2-v-1 ve výrazném odstínu Rose Goddess.

Ať už jste o svátcích kdekoli, dávejte snímky svých oblíbených způsobů líčení a kombinací masek na sociální sítě! #ArtistryStudio #passionista #WearItShareIt; #MySignatureMask; #multimasking

Svátky doma

To nejlepší na trávení svátků doma je skutečnost, že můžete být v pohodlí svého vlastního domova a nemusíte nikam cestovat! Uspořádejte #GirlsNightIn nebo #GirlsNightOut a dříve, než si nanesete svou oblíbenou dekorativní kosmetiku z edice ARTISTRY STUDIO Bangkok, hýčkejte svou pleť pomocí masek Artistry Signature Select. A co je na tom všem nejlepší – pokud si nevíte rady s dárky na nadcházející svátky, což takhle obdarovat přátele a členy rodiny celou řadou těchto výrobků? Můžete strávit nádherné chvíle experimentováním a užíváním si těchto báječných výrobků!

© Stocksy

Pokud nemáte jistotu, které masky použít, nebo jaký make-up zvolit, využijte aplikaci ARTISTRY Virtual Beauty, která Vám pomůže najít řešení pro masky (#MySignatureMask) i způsoby líčení s výrobky z edice Bangkok. Pokud jste tak dosud neučinili, určitě si stáhněte aplikaci ARTISTRY Virtual Beauty pro operační systém iOS nebo Android !

Také se podívejte na naše nové video, kde se o edici ARTISTRY STUDIO Bangkok a maskách ARTISTRY Signature Select dozvíte více!

Související obsah

Den s vlastní lázeňskou péčí

ARTISTRY

více

Je čas omladit svou pleť

ARTISTRY

více

Další zastávka – Bangkok!

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím