Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Prožitek vlastní lázeňské péče v domácím prostředí

ARTISTRY

Zjistěte, jak si můžete dopřát blahodárný zážitek z lázeňské péče přímo v pohodlí svého domova.

Když si budete chtít užít relaxační den v lázních, nemusíte opouštět pohodlí svého domova. S vlastnoručně vytvořenou lázeňskou péčí si můžete tento luxus dopřávat tak dlouho, jak jen budete chtít, a nechat se hýčkat všemi způsoby, kterými se chcete nechat rozmazlovat.

Lázně v domácím prostředí jsou navíc báječným nápadem, jak své přátele a členy rodiny seznámit s personalizovanou péčí o pleť. Shromážděte tedy svou kolekci ARTISTRY™: je na čase o sebe pečovat!

© iStockphoto

Vytvořte tu správnou atmosféru

Součástí zážitku z návštěvy lázní je jejich atmosféra a všechny detaily, které prostupují všechny Vaše smysly: jemná hudba oblažující sluch, květinové a dřevité vůně a ozdobné prvky, které Vás přenesou na místo, jež Vás naplní pocitem klidu.

S trochou kreativity můžete toto prostředí vytvořit i doma. Zde je pár návrhů:

 1. Tlumená světla

 2. Zapálené vonné tyčinky či svíčky

 3. Stůl posypaný okvětními plátky

 4. Vystavený tác s lehkým občerstvením, např. s čerstvě vymačkaným džusem, sušeným ovocem a oříšky

 5. Uklidňující hudba nebo zvuky přírody

Další drobností, která Vašim hostům dodá pocit výjimečnosti, bude, když každému z nich dáte malý balíček s osobně adresovanou kartičkou, čokoládkami a vzorky péče o pleť značky ARTISTRY.

Určete potřeby své pleti

Než začnete, otevřete na svém tabletu nebo telefonu aplikaci ARTISTRY Virtual Beauty a identifikujte hlavní problémy s pletí. Pokud jste tak dosud neučinili, určitě si stáhněte aplikaci ARTISTRY Virtual Beauty s operačním systémem iOS nebo Android!

Poté co si uděláte selfie, aplikace Vás provede stručným, avšak důkladným hodnocením a poskytne Vám personalizovaná doporučení péče o pleť.

Míchejte a kombinujte obličejové masky

A teď je na řadě ta zábavná část: míchání a kombinování!

Masky ARTISTRY Signature Select byly vytvořeny pro multimasking. Tyto masky nabízejí úžasné vůně a omlazující texturu, takže jsou libým zážitkem pro smysly.

Každá z pěti masek je prosycena živinami rostlinného původu a řeší konkrétní problémy pleti, čímž Vám umožňuje zaměřit se na rozličné partie obličeje a krku, ať už v podobě celoobličejové masky, nebo zážitku s více maskami! Vše, co potřebujete, je udělat následující dva snadné kroky...


Vyberte si z této nabídky masek ARTISTRY Signature Select:

 1. Hydratační maska – pro dlouhotrvající hydrataci

 2. Rozjasňující maska – pro zářivě vyhlížející pleť

 3. Čisticí maska – pro hloubkové čištění pórů

 4. Zpevňující maska – pro osvěžující tonizaci a zpevnění

 5. Vyhlazující maska – pro výživu a vyhlazení pleti


A nyní konkrétní masky aplikujte na odpovídající zóny pleti:

 1. Čelo

 2. T-zóna

 3. Oblast pod očima

 4. Tváře

 5. Spodní čelist

 6. Brada

 7. Krk

Podívejte se na předchozí článek, kde se dozvíte více o tom, která maska je na danou zónu nejlepší.

Udělejte si nějaká selfie se svými kombinacemi masek a sdílejte je na sociálních sítích! #MultiMasking #MySignatureMask

Kouzlení na míru

Po takovémto uvolnění je Vaše pleť připravena přijmout přínosy specializované péče o pleť. Pokračujte v kouzlení s péčí o sebe sama pomocí svých vlastních personalizovaných sér. Jelikož většina žen má více než jeden problém s pletí, řada ARTISTRY Signature Select Personalizovaných sér Vám nabízí sílu a potenciál tří sér v jednom.


Bázi vyrobenou z rostlinných složek a vody prosycené fytonutrienty smíchejte až se třemi aktivátory dle své vlastní volby:

 1. Hydratační aktivátor (pro dehydrovanou nebo suchou pleť)

 2. Aktivátor proti vráskám (pro jemné linky a vrásky)

 3. Rozjasňující aktivátor (pro mdlou pleť bez života)

 4. Aktivátor pro sjednocení tónu pleti (pro tmavé skvrny a nestejnoměrné zbarvení pleti)

 5. Zpevňující aktivátor (pro povislou pleť)

Různé partie Vaší pleti mají různé problémy, které se navíc v průběhu času mění, takže můžete aktivátory zaměňovat podle potřeb, které jsou v daném okamžiku aktuální.

Každá žena je jedinečná. S těmi správnými výrobky si můžete dopřát vysoce personalizovaný zážitek a vytvořit oázu luxusu přímo v pohodlí svého domova.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím