Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© iStockphoto

Sawasdee – Vítejte v Bangkoku

ARTISTRY

Ponořte se do barev, energie a kreativity města, které je další zastávkou značky ARTISTRYTM STUDIO – tentokrát v zemi úsměvů

Bangkok je překrásný. Barvy, elektrizující noční život, bohatá kultura, pozoruhodná historie a odvážná kreativita jsou zde nakombinovány, aniž by to bylo ke škodě nadčasovému klidu města. Při zkoumání jeho ulic, průchodů a zákoutí, někde mezi zdobeným palácem, dlouhou barevnou lodí a pravoúhlou skleněnou fasádou moderního mrakodrapu, začne být jasné, že Bangkok je dokonalou múzou.

© Amway

Nová edice ARTISTRY STUDIO Bangkok odráží barevnost a živost elektrizujícího města.

Kde se umění potkává s krásou

Díky inspiraci energickým prostředím a staletími kulturního vývoje, dal Bangkok vyrůst generaci umělců, kteří se nebojí kreativity. Sestry Nualtong a Pattreeda Prasarnthongovy, které vytvořily umělecký návrh nové edice ARTISTRY STUDIOTM Bangkok, patří mezi svěží thajské talenty dosahující mezinárodního uznání.

© iStockphoto

Při vytváření svých barevných návrhů chtějí prezentovat Bangkok takový, jaký jej znají. Inspirují je siluety města, jeho barvy a pulzující život. Zachycují okouzlující, hravý a autentický kus svého domova, o který se brzy podělí s celým světem.

Povzbuzující spolupráce

„Práce na návrhu této skvělé kolekce nás velmi bavila,“ říká sesterské duo. „Bylo vzrušující vyjádřit naši lásku ke kreslení a ilustrovat krásu našeho rodného města Bangkoku prostřednictvím krásných výrobků řady ARTISTRY STUDIO.“ Energie a moderní osobnost Nualtong jsou vyjádřeny na obalech výrobků pomocí kreseb módních dívek s dynamickými a energickými gesty. Pattreeda vnesla svůj vklad prostřednictvím barev a jasných, smělých tvarů, které vyvolávají radost a důvěru. „Naše ilustrace odrážejí ženy, které jsou šťastné a zůstávají samy sebou,“ říká.

© Amway

Moderní dívky zachycené pomocí jasných a smělých tvarů odrážejí výtvarný styl uměleckého sesterského dua, které tvoří Nualtong a Pattreeda Prasarnthongovy.

Tři žhavá líčení inspirovaná žhnoucím městem:

Odvážné kontrasty, třpyt a zlato, blyštivý přepych – existuje řada způsobů, jak krásu Bangkoku přenést do senzačního líčení. Zde nabízíme tři nejžhavější líčení inspirovaná dechberoucím městem:

  1. Třpytivé oči
    Jasné, odvážně třpytivé metalické líčení očí v kombinaci s nenalíčenými rty a jemně zvýrazněnými tvářemi nejenom že připomíná vznosné paláce a chrámy Bangkoku, ale také odráží nejžhavější trendy z přehlídkových mol roku 2019.

  2. Zelené a smělé
    Bangkok, to je smělost, jas a sebedůvěra. Nic to nevyjádří lépe než zelené oční stíny a tužka. Kombinace líčení a umění, smělého líčení očí v kombinaci s jemně zvýrazněnými rty a tvářemi přitáhne tu správnou pozornost.

  3. Jas a lesk
    Přirozený vzhled se zdravým, tropickým jasem ztělesňuje nenucenou krásu Bangkoku. Trend, jak ho představila značka Badgley Mischka na přehlídce pro rok 2019, je vyjádřen prostřednictvím bronzových očí, růžových rtů a zářivých lícních kostí.

Jste připraveni ponořit se do krásy Bangkoku? Podívejte se sem...

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím