Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Podkladové make-upy: lehké a líbivé

ARTISTRY

Teplé, slunečné počasí přímo vybízí k použití lehkých podkladových make-upů

Všechny chceme, aby naše líčení nyní vypadalo jinak – a podkladový make-up není žádnou výjimkou. A i když chceme mít přirozeně vyhlížející podklad, neznamená to, že by naše tvář měla být nenalíčená, nebo by měla postrádat ochranu proti UV záření.

Lehké, prodyšné krytí se zklidňujícími nebo hydratačními vlastnostmi a spolehlivý ochranný faktor SPF představují v letních dnech nebo ve slunečném klimatu vítěznou kombinaci. Ať už sedíte na zahradě, nebo se procházíte po pláži v subtropech, nabízíme Vám krytí našimi praktickými, multifunkčními podkladovými make-upy.

Účinná ochrana

Zabraňte výskytu nerovnoměrného zabarvení pleti nebo pigmentových skvrn později během života tím, že už nyní budete chránit svou pleť před škodlivými paprsky UV záření. ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ nejenže poskytuje vysokou úroveň krytí ochranným faktorem SPF 50, ale také vyrovnává pleť díky svému rozjasňujícímu složení – a výsledky jsou brilantní! Tento účinný univerzální výrobek je vhodný pro všechny typy pleti a je k dostání ve třech různých odstínech.

Odstraňte nedokonalosti pleti

Pokud máte jen minimum nerovnoměrně pigmentovaných oblastí, pak Vám k tomu, aby Vaše pleť vypadala bezchybně, postačí průsvitné krytí. Přesto chcete svou přirozenou pleť udržet v bezvadném stavu, proto je ochrana tak důležitá. Klíčovým výrobkem je pro Vás tudíž podkladová báze. ARTISTRY EXACT FIT™ Podkladovou bázi pod make-up lze v létě používat k dosažení lehkého krytí i ochrany pomocí širokospektrálního faktoru SPF 30. A pokud navíc usilujete o plnější krytí, můžete tento BB krém použít jako podkladovou bázi pod obvyklý podkladový make-up, aby na tváři dobře vydržel po celý den, čímž z něj uděláte skutečně víceúčelový výrobek.

Nejprodávanější hydratační výrobky

Vaše péče o pleť by měla pleť zklidňovat a vyplňovat kožní buňky tak, že v pleti, pokud je dehydratovaná, uzamkne vlhkost – a dehydrovaná může být i mastná pleť. Výrobky značky HYDRA-V™ obsahují vodu z norských fjordů a výtažek z havajské palmy acai poskytující cílenou hydrataci pleti.

Lehké podkladové make-upy z téže řady také poskytují hloubkovou hydrataci, ale navíc také nabízejí lehké krytí v devíti různých odstínech odpovídajících všem tónům pleti – a výsledkem je průsvitné, přirozené a svěží krytí. Tento výrobek je lehký a nekomedogenní, proto umožňuje pleti dýchat a je vhodný i pro citlivou pleť. SPF 15 pomáhá chránit pleť před škodlivými vlivy životního prostředí. Lehké podkladové make-upy jsou praktické a multifunkční a ve Vaší kosmetické výbavě rozhodně nesmějí chybět!

Dva poslední tipy:

  1. Svůj podklad vždy přizpůsobte tónu a podtónu své pleti, svým potřebám a požadovanému líčení a vzhledu.

  2. EXACT FIT Průsvitný kompaktní pudr noste neustále s sebou, abyste vysušila přebytečný maz i na cestách – a po celý den vypadala díky hedvábně matné pleti svěží.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím