Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

Vyzkoušejte, oblibte si, noste, sdílejte!

ARTISTRY

Tohle vše a ještě mnohem více Vám nabízí aplikace ARTISTRY Virtual Beauty!

Ať už se zajímáte o poslední inovace v péči o pleť nebo moderní dekorativní kosmetiku, máme pro všechny VPA, fanoušky značky ARTISTRY a passionistky vynikající nový digitální nástroj!

  1. Objevte ty správné výrobky péče o pleť personalizované pro uspokojení Vašich individuálních potřeb pleti.

  2. Vyberte si ty nejlichotivější odstíny a druhy make-upu pro Váš tón pleti, oči, rty i tváře.

Vše o aplikaci

Domovská stránka
Vždy nabízí aktuální informace o nejnovějších značkách a výrobcích uváděných na trh, takže na své osobní cestě za krásou můžete být vždy o krok napřed.

Péče o pleť
- Virtuálně vyhodnoťte potřeby své pleti a naučte se je řešit pomocí individualizovaných výrobků a doporučení ohledně systému péče o pleť
- Zobrazte si v aplikaci své selfie a získejte zpětnou vazbu prostřednictvím funkce Skin Analysis Mapping se systémem poměřování věku pleti (čím mladší, tím lepší!) a zdraví pleti (čím vyšší skóre, tím zdravější!)
- Aplikace přesně označí problémy pleti včetně jejího nerovnoměrného zabarvení, skvrn nebo vrásek
- Vyplňte si dotazník týkající se pleti s výběrem odpovědí a označte, které problémy byste chtěla řešit
- Získejte personalizovaná doporučení výrobků
- Propojte všechny tyto informace s funkcí aplikace Skin Diary Report a sledujte pokrok, kterého jste ve zdraví a vzhledu své pleti dosáhla

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Sledujte aplikaci v akci!
Podívejte se, jak si můžete pomocí telefonu nechat udělat analýzu své pleti a vyzkoušet si celou řadu líčení!

Líčení
Použijte nástroj Experience Makeup Augmented Reality Tool a virtuálně „si vyzkoušejte“ různé odstíny líčidel v pohodlí místa, kde se se svým chytrým telefonem právě nacházíte – přípravek si nemusíte fyzicky nanášet na obličej.

Namísto toho se podívejte na okamžitou proměnu svého selfie, když budete klikat na virtuální odstíny výrobků, abyste zjistila, jak na Vás budou doopravdy vypadat. Tímto způsobem zjistíte, které odstíny a druhy líčení Vám sluší nejlépe a jak různé výrobky ve vzájemné kombinaci vypadají.

Vyzkoušejte si naše nejnovější líčidla pomocí nástroje Experience Makeup

Jakmile si vyberete výrobky, které se Vám ve zvoleném líčení líbí, neváhejte a objednejte si je. A pak o tom řekněte ostatním tak, že svá selfie – s výrobky na tváři i v ruce – budete sdílet na sociálních sítích. #wearitshareit

Atraktivní výrobek, který Vám pomůže získat nové zákazníky

Tato aplikace VPA prodávajícím značky a výrobky ARTISTRY nabízí výbornou příležitost k prodeji a budování podnikání. Aplikaci si nejprve sami vyzkoušejte, abyste se seznámili se svými vlastními skóre a doporučeními výrobků.

Aplikace je dokonalým nástrojem na cesty, protože díky ní můžete výrobky ukázat, aniž byste je museli s sebou nosit. Vše, co potřebujete, je Váš chytrý telefon. Otevřete aplikaci a zapojte vstřícné zákaznice do zábavné konverzace o jejich vlastních potřebách v oblasti péče o pleť a způsobech líčení, které si chtějí vyzkoušet.

Stáhněte si bezplatně z Apple Store nebo Google Play aplikaci ARTISTRY Virtual Beauty na zařízení Apple nebo Android a sledujte, jak Váš prodej kosmetických přípravků i komunita passionistek roste.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím