Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Vaše pleť je jedinečná

ARTISTRY

Už máte dost vrásek, tmavých skvrn nebo mdlé pleti? Personalizujte si svou péči o pleť pomocí našeho nového účinného séra 3v1

Ženy celého světa bez ohledu na věk či etnický původ mají tytéž různorodé specifické problémy pleti. Ať už je naše pleť suchá, dehydratovaná nebo matná, ať už nás trápí vrásky, nedokonalosti pleti nebo pigmentové skvrny, hledáme výrobky, které nám pomohou naše individuální problémy vyřešit. Protože svou pleť nosíme, jak je rok dlouhý!

Díky rozsáhlým zkušenostem s péčí o pleť a po analýze více než 32 000 obličejů značka ARTISTRY nyní s hrdostí uvádí na trh nové ARTISTRY SIGNATURE SELECT™ Personalizované sérum.

ARTISTRY SIGNATURE SELECT Personalizované sérum, nejpersonalizovanější řešení, které kdy značka ARTISTRY vytvořila, nabízí 25 možných kombinací k řešení různorodých a specifických problémů pleti každé jednotlivé ženy tak, aby Vám Vaše jedinečné řešení pomohlo dosáhnout vysoké úrovně účinnosti a výsledkem byla nádherná pleť.

Jedno sérum, tři problémy pleti

Vrásky, jemné linky, tmavé kruhy, matná nebo suchá pleť? Není důvod používat různá séra! ARTISTRY SIGNATURE SELECT Personalizované sérum je řešením 3v1, které je schopné zaměřit se až na tři jednotlivé problémy a přímo je řešit. Lehké a rychle se vstřebávající sérum proniká vrstvami pokožky, aby vyřešilo zdroj každého problému a napravilo vzhled Vaší pleti.

ARTISTRY SIGNATURE SELECT Personalizované sérum tvoří ARTISTRY SIGNATURE SELECT Báze spolu se třemi z pěti možných aktivátorů (proti vráskám, zpevňující, pro sjednocení tónu pleti, rozjasňující a hydratační). Testy prokázaly vysokou účinnost, když je báze správně smíchána až se třemi aktivátory, proto jsme použili speciální technologii na ochranu složení, aby byly složky až do okamžiku smíchání čerstvé.

ARTISTRY SIGNATURE SELECT Personalizované sérum se snadno používá.

  1. Vyberte si, jaké aktivátory chcete, přesně podle svých potřeb

  2. Smíchejte je s bází

  3. Připevněte aktivátory k lahvičce

  4. Pootočte, aby došlo k uvolnění obsahu

Nevíte, jak si své personalizované sérum vybrat? Nechte si udělat individuální hodnocení pleti pomocí NOVÉ aplikace ARTISTRY Virtual Beauty!

Vyšší koncentrace klíčových aktivních složek

Séra jsou výrobky, které si nanášíte na pleť po očištění a před hydratací. Jejich výhodou je, že jsou lehká a rychle se vstřebávají, přičemž dodávají složky do vrstev pokožky tak, aby problémy pleti řešila u zdroje. Tím vysoce umocňují všechny přínosy.

Bázi tvoří naše voda 100% obohacená fytonutrienty, která obsahuje směs pěti rostlinných složek NUTRILITE™: výtažky ze špenátu, granátového jablka, zeleného čaje, třešně acerola a černého rybízu. Obsahuje nejvyšší koncentraci a počet složek ze zdrojů NUTRILITE, které kdy byly v jediném výrobku ARTISTRY použity.

Ženy si přejí personalizaci v každé oblasti svého života, aby jim pomohla dosáhnout vysokých standardů krásy, kterých je očividně možno docílit s kvalitními výrobky. Vyzkoušejte si nejpersonalizovanější sérum od ARTISTRY, které dosud bylo vytvořeno, s účinkem až tří sér v jednom – a podělte se o tuto zkušenost se svými zákaznicemi!

Související obsah

Protože jste jedinečná

ARTISTRY

více

Rozšiřujte podnikání s vhodnými nástroji

Péče o tělo

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím