ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Speciálně pro Vás

ARTISTRY

Jak séra řeší zcela individuální potřeby naší pleti

Udržet krok s neustále se měnícím světem péče o pleť není snadný úkol. Najít výrobek, který vyhovuje Vašim potřebám a přináší výsledky, však snadné je. Vše, co potřebujete, je obrátit se na ARTISTRY™.

Značka ARTISTRY byla vždy před konkurencí „o dva kroky napřed“ – a to až do nynějška, kdy jde vpřed mílovými kroky! Výrobky ARTISTRY díky těm nejkvalitnějším složkám s těmi nejviditelnějšími výsledky maximalizují účinnost a zároveň umožňují personalizaci.

Na prvním místě je maximální účinnost. Každý výrobek v kolekci péče o pleť má důležitou roli. Svým klientkám vždy vysvětluji, že skutečné přínosy nabízí kompletní kolekce péče o pleť – jako by to byl navzájem spolupracující tým. Chcete-li z pečujících přípravků vytěžit maximum, potřebujete pleť dobře očistit, což znamená dobrý čisticí přípravek. Aby měl hydratační přípravek maximální přínos, musíte zajistit co nejmenší hromadění odumřelých kožních buněk – což znamená dobrý exfoliační přípravek atd. Jistě mi rozumíte.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Michelle vysvětluje, proč se celá péče o pleť točí kolem Vaší osoby! Upozorňujeme, že toto video je pouze v angličtině.

Když dojde na dodání té nejvyšší koncentrace aktivních složek, pak je sérum absolutní nezbytností. Díky svému složení jsou séra schopna pronikat hluboko do vrstev pokožky a dodávat aktivní složky pro řešení velmi konkrétních, cílených problémů pleti. Séra ARTISTRY obsahují vysoce specifické aktivní složky založené na složkách NUTRILITE bohatých na antioxidanty, které jsou do pleti dodávány účinným a čistým způsobem – na trhu neexistuje srovnatelný výrobek.

Na druhém místě je to nabídka personalizace. Proč personalizace? Protože každý z nás je jiný. Máme různé druhy pokožky, různé faktory, jež na nás působí, různé životní styly, různé genetické faktory a různé problémy, které se navíc neustále mění. To, co naplňuje potřeby naší pleti dnes, se za šest měsíců s největší pravděpodobností naprosto změní.

Proč sérum? Protože nabízí maximální přínosy.

Proč personalizace? Protože se to týká právě VÁS!

Související obsah

Rozšiřujte podnikání s vhodnými nástroji

Péče o tělo

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím