Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Speciálně pro Vás

ARTISTRY

Jak séra řeší zcela individuální potřeby naší pleti

Udržet krok s neustále se měnícím světem péče o pleť není snadný úkol. Najít výrobek, který vyhovuje Vašim potřebám a přináší výsledky, však snadné je. Vše, co potřebujete, je obrátit se na ARTISTRY™.

Značka ARTISTRY byla vždy před konkurencí „o dva kroky napřed“ – a to až do nynějška, kdy jde vpřed mílovými kroky! Výrobky ARTISTRY díky těm nejkvalitnějším složkám s těmi nejviditelnějšími výsledky maximalizují účinnost a zároveň umožňují personalizaci.

Na prvním místě je maximální účinnost. Každý výrobek v kolekci péče o pleť má důležitou roli. Svým klientkám vždy vysvětluji, že skutečné přínosy nabízí kompletní kolekce péče o pleť – jako by to byl navzájem spolupracující tým. Chcete-li z pečujících přípravků vytěžit maximum, potřebujete pleť dobře očistit, což znamená dobrý čisticí přípravek. Aby měl hydratační přípravek maximální přínos, musíte zajistit co nejmenší hromadění odumřelých kožních buněk – což znamená dobrý exfoliační přípravek atd. Jistě mi rozumíte.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Michelle vysvětluje, proč se celá péče o pleť točí kolem Vaší osoby! Upozorňujeme, že toto video je pouze v angličtině.

Když dojde na dodání té nejvyšší koncentrace aktivních složek, pak je sérum absolutní nezbytností. Díky svému složení jsou séra schopna pronikat hluboko do vrstev pokožky a dodávat aktivní složky pro řešení velmi konkrétních, cílených problémů pleti. Séra ARTISTRY obsahují vysoce specifické aktivní složky založené na složkách NUTRILITE bohatých na antioxidanty, které jsou do pleti dodávány účinným a čistým způsobem – na trhu neexistuje srovnatelný výrobek.

Na druhém místě je to nabídka personalizace. Proč personalizace? Protože každý z nás je jiný. Máme různé druhy pokožky, různé faktory, jež na nás působí, různé životní styly, různé genetické faktory a různé problémy, které se navíc neustále mění. To, co naplňuje potřeby naší pleti dnes, se za šest měsíců s největší pravděpodobností naprosto změní.

Proč sérum? Protože nabízí maximální přínosy.

Proč personalizace? Protože se to týká právě VÁS!

Související obsah

Rozšiřujte podnikání s vhodnými nástroji

Péče o tělo

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím