Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Světla, kamera, akce!

ARTISTRY

Dostaňte svoji hru se selfie díky značce ARTISTRY na vyšší úroveň

Líbí se Vám nejnovější výrobky z edice ARTISTRY STUDIO™ Paris? Experimentujte s různými kombinacemi barev, efekty a druhy líčení očí, rtů i tváří! Je načase připravit se na fotografování – a to ve světě passionistek znamená něco oslnivého!

Ukažte svou nejlepší selfie tvář

 1. Tvář i krk si očistěte pomocí essentials by ARTISTRY™ Gelu s čisticím účinkem s obsahem antioxidantů, které Vás ochrání před volnými radikály.

 2. Vetřete do tváře essentials by ARTISTRY Ochranné mléko SPF 30, abyste svou pleť ochránila před působením UV záření.

 3. Naneste podkladový make-up ARTISTRY v odpovídajícím odstínu jako ideální podklad pro dekorativní kosmetiku.

 4. Dále naneste oční stíny z edice ARTISTRY STUDIO Paris v odstínech Macarons, Shimmering Watercolors nebo City of Lights pro dosažení žádoucího vzhledu – ať už chcete být dnes kýmkoli!

  Rty a tváře zvýrazněte pomocí Tvářenky s rtěnkou 2v1 a Krémové rtěnky.

TIP: Pokud budou na selfie vidět i Vaše ramena a paže, nezapomeňte jim dodat lesku pomocí fantastického Tělového gelu se třpytkami!

Posviťte si na své selfie

Selfie Vás zabírají extrémně zblízka a chytré telefony mají často vysoké rozlišení, takže se ukáže sebemenší detail. Pod takovým drobnohledem chceme vypadat dokonale!

Proto se musíme ujistit, že máme to správné světlo, které je pro dokonalý záběr nadevše důležité. Nejlichotivější fotografie bývají pořízeny při svítání nebo při západu slunce. Pokud jste v tmavším prostředí, pomocí selfie světla můžete dosáhnout výborného výsledku!

 • Selfie světla vytvářejí lichotivější fotografie
 • Vyžádejte si se sadou výrobků DVĚ selfie světla jako dárek!

A právě v rámci této nabídky můžete navíc získat DÁREK značky ARTISTRY STUDIO! Získejte DVĚ selfie světla při zakoupení jedné ze sad ARTISTRY STUDIO Paris, z nichž každá obsahuje jinou Paris Paletu očních stínů:

 1. Sada Shimmering Watercolors

 2. Sada City of Lights

 3. Sada Macarons

 4. KAŽDÁ SADA OBSAHUJE Paris Tělový gel se třpytkami a essentials by ARTISTRY Ochranné mléko SPF 30.

To znamená, že si jedno světlo můžete nechat pro sebe a druhé dát jiné passionistce a užít si dvojnásob zábavy! #WearItShareIt

Nyní jste tedy připravena udělat si se svým novým líčením ARTISTRY STUDIO dokonalé selfie, ať už půjdete kamkoli. Nezapomeňte se o své fotografie podělit na sociálních sítích!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím