ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Systém Detox Duo

ARTISTRY

Jednoduchý šestitýdenní program pro krásnou a zářící pleť

Koncept detoxifikace není nový. Jako odborníci na zdraví a krásu dobře rozumíme tomu, jak je důležité zbavit tělo i pleť znečišťujících látek, toxinů, přebytečné vody a odumřelých buněk. Často v první řadě přemýšlíme o tom, jak se starat o naše vnitřní orgány, a zapomínáme na to, že pleť je nejen největším orgánem našeho těla, ale také největší orgánem odpovědným za vylučování odpadních látek. A proto je její detoxifikace naprostou nezbytností. Otázkou tedy je, jak a kdy detoxikaci správně provést.

Není nutné se ničeho obávat, ARTISTRYTM pro Vás má řešení, a tím je systém ARTISTRY Detox: šestitýdenní program, který pleti v jakémkoli věku a jakémkoli stavu vdechne svěžest a oživí ji. Kombinace dvou nejúčinnějších výrobků intenzivní péče Artistry – ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujícího peelingu a ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Pokročilé péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou – zajišťuje účinný peeling, který podpoří obnovu buněk pleti, a dodá pleti vitamin C s kyselinou hyaluronovou pro silnou ochranu před antioxidanty a obnovu elasticity.

Jedná se o jednoduchý program:

První a druhý týden jsou přípravné týdny

Pravidelný denní režim:

  1. Ráno: Čištění, tonizace, ošetření (sérum), hydratace

  2. Večer: Čištění, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling (2x týdně), tonizace, ošetření, hydratace

Třetí až šestý týden jsou týdny se skutečně detoxikačním režimem

Pravidelný denní režim:

  1. Ráno: Jednoduše po tonizaci doplňte aplikaci přípravku ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Pokročilá péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou a poté pokračujte aplikací séra a hydratačního přípravku

  2. Večer: Přidejte aplikaci přípravku ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Pokročilá péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou a podpořte ji pomocí přístroje Dermasonic. Večerní detoxikační režim dokončete hydratací okolí očí a celého obličeje.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Nezapomínejte

Pokračujte v používání ARTISTRY Intensive Skincare Obnovujícího peelingu dvakrát týdně, obzvláště večer, abyste se vyhnuli souběžnému působení přípravku a slunce během dne. Tento jednoduchý šestitýdenní program zabere jen pár minut a potřebujete jen dva další produkty k tomu, abyste dosáhli skutečně detoxifikované pleti, která může dýchat, chránit, obnovovat se a zářit.

Vaše pleť, moje pleť... v jakémkoli věku, v jakýmkoli stavu, jakýkoli typ pleti může mít prospěch z programu detoxikace... během pouhých šesti týdnů!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím