Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Systém Detox Duo

ARTISTRY

Jednoduchý šestitýdenní program pro krásnou a zářící pleť

Koncept detoxifikace není nový. Jako odborníci na zdraví a krásu dobře rozumíme tomu, jak je důležité zbavit tělo i pleť znečišťujících látek, toxinů, přebytečné vody a odumřelých buněk. Často v první řadě přemýšlíme o tom, jak se starat o naše vnitřní orgány, a zapomínáme na to, že pleť je nejen největším orgánem našeho těla, ale také největší orgánem odpovědným za vylučování odpadních látek. A proto je její detoxifikace naprostou nezbytností. Otázkou tedy je, jak a kdy detoxikaci správně provést.

Není nutné se ničeho obávat, ARTISTRYTM pro Vás má řešení, a tím je systém ARTISTRY Detox: šestitýdenní program, který pleti v jakémkoli věku a jakémkoli stavu vdechne svěžest a oživí ji. Kombinace dvou nejúčinnějších výrobků intenzivní péče Artistry – ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujícího peelingu a ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Pokročilé péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou – zajišťuje účinný peeling, který podpoří obnovu buněk pleti, a dodá pleti vitamin C s kyselinou hyaluronovou pro silnou ochranu před antioxidanty a obnovu elasticity.

Jedná se o jednoduchý program:

První a druhý týden jsou přípravné týdny

Pravidelný denní režim:

  1. Ráno: Čištění, tonizace, ošetření (sérum), hydratace

  2. Večer: Čištění, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling (2x týdně), tonizace, ošetření, hydratace

Třetí až šestý týden jsou týdny se skutečně detoxikačním režimem

Pravidelný denní režim:

  1. Ráno: Jednoduše po tonizaci doplňte aplikaci přípravku ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Pokročilá péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou a poté pokračujte aplikací séra a hydratačního přípravku

  2. Večer: Přidejte aplikaci přípravku ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Pokročilá péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou a podpořte ji pomocí přístroje Dermasonic. Večerní detoxikační režim dokončete hydratací okolí očí a celého obličeje.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Nezapomínejte

Pokračujte v používání ARTISTRY Intensive Skincare Obnovujícího peelingu dvakrát týdně, obzvláště večer, abyste se vyhnuli souběžnému působení přípravku a slunce během dne. Tento jednoduchý šestitýdenní program zabere jen pár minut a potřebujete jen dva další produkty k tomu, abyste dosáhli skutečně detoxifikované pleti, která může dýchat, chránit, obnovovat se a zářit.

Vaše pleť, moje pleť... v jakémkoli věku, v jakýmkoli stavu, jakýkoli typ pleti může mít prospěch z programu detoxikace... během pouhých šesti týdnů!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím