Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Očistěte svou pleť, tělo i mysl!

ARTISTRY

Přišel čas zbavit se toxinů, nečistot a překážek, které Vám brání v úspěchu.

Svět je čím dál hektičtější, takže možnost na minutku nebo dvě se zastavit, vydechnout a odpočinout si se stává vzácným požitkem. Umění péče o tělo a duši by ale nemělo upadnout do zapomnění. Právě naopak! S blížícím se koncem roku bychom měli zaměřit pozornost na naše fyzické a duševní zdraví. Jste připraveni vyčistit a detoxikovat svůj život za pouhých šest týdnů?

Pleť: Domácí péče

Vaše pleť se musí každý den potýkat s mnoha problémy, od škodlivin až po přírodní prvky. Nemělo by Vás tedy překvapit, že pokud se o ni nebudete správně starat, může časem ztratit svůj jas a pěkný mladistvý vzhled. Naštěstí ale existují způsoby, jak tomu předejít.

Jak na to: Proměňte svou domácnost v beauty spa a vyzkoušejte šestitýdenní detoxikační program. Vytvořte příjemnou atmosféru tlumeným světlem, hudbou a dvěma výrobky řady ARTISTRYTM INTENSIVE SKINCARE: Obnovujícím peelingem a Pokročilou péčí s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou. Společně zajišťují synergistický efekt, který se stará o povrch pleti.

Večer očistěte tvář a naneste tenkou vrstvu ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujícího peelingu. Zavřete oči, uvolněte se a umožněte přírodnímu houbovému enzymu (Mucor miehei) provést jemnou exfoliaci odumřelých pleťových buněk a toxinů. Enzym se dokáže sám regulovat, takže se nemusíte obávat, že by exfoliace byla příliš intenzivní. Můžete tedy myslet na něco příjemného s jistotou, že Vaše pleť bude čistá a regenerovaná a viditelnost pórů se sníží o 62 %.

Po 6 až 8 minutách ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling smyjte a na tvář naneste některé z pleťových tonik ARTISTRY. Poté naneste několik kapek ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Pokročilé péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou a využijte tak synergistický efekt.

Nezapomínejte: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling používejte pouze v rámci večerního režimu. Hloubkovou exfoliací se totiž může Vaše pleť stát citlivější vůči slunci.

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Pokročilá péče s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou obsahuje velice vysokou koncentraci obou těchto složek. Posiluje, hydratuje a chrání pleť a zároveň snižuje viditelnost mimických vrásek. Bylo klinicky ověřeno, že pleť dramaticky vyhlazuje a opravuje běžné známky stárnutí. Kombinací těchto dvou výrobků získáte víceúrovňovou péči. Vše zakončete svým oblíbeným hydratačním přípravkem značky ARTISTRY. Chcete-li mít pleť zdravější, hladší a mladistvější, provádějte detoxikaci dvakrát týdně minimálně po dobu šesti týdnů.

Tělo: Holistický přístup

Za detoxikaci těla odpovídají játra a lymfatický systém. Existují ale způsoby, jak jim práci usnadnit.

Jak na to: Šest týdnů se hlídejte a dbejte na to, co konzumujete. Začněte jednoduše: pitím dostatečného množství vody vyčištěné eSpringTM Zařízením na úpravu pitné vody. Pomůžete tak ledvinám vyčistit toxiny a rozzářit pleť. Přidejte ještě stravu bohatou na rozmanité ovoce a zeleninu. Čím barevnější, tím lepší. Možné mezery zaplňte doplňky stravy NUTRILITETM, obzvláště pak vitaminem C, což je účinný antioxidant. Nakonec užijte TRUVIVITY by NUTRILITETM Beauty Supplement, který chrání buňky před oxidačním stressem a rozjasní pleť celého těla.

© Getty Images

Mysl: Duševní detox

Svět je plný hluku a zážitků, z nichž ne všechny musí být nutně příjemné. Některé mohou dokonce představovat překážky k budoucím úspěchům. Co dělat?

Jak na to: Po dobu šesti týdnů si každý týden vyhraďte jedno odpoledne na duševní detox. Jak se zbavíte překážek, které Vám brání v úspěchu? Zkuste si negativní vzpomínky, pocity a myšlenky napsat na kus papíru a spálit ho. Klid a mír do domácnosti vneste úklidem nepořádku. Vnitřní klid můžete hledat i s pomocí pravidelné meditace nebo cvičení vědomí. Vyzkoušejte, co Vaši mysl nejlépe vyčistí a pomůže Vám najít řešení.

Nyní tyto tři kroky spojte a zakončete rok svěží a plní vitality.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím