Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vývoj značky ARTISTRY

ARTISTRY

„Každá žena je jedinečné umělecké dílo.“

Inspirující slova Edith Rehnborg, podnikatelky, průkopnice a zakladatelky značky ARTISTRY™, jsou dnes stejně pravdivá jako před 50 lety, kdy značku uváděla na trh. Některé věci sice zůstávají stejné, jiné se ale musí změnit. Svět a Vaše podnikání nejsou statické entity. A s nimi i značka ARTISTRY. Její zajímavý vývoj Vám navíc pomůže k úspěchu.

Jen málo značek se může ohlédnout do minulosti za 50 lety růstu, úspěchu a inspirace. ARTISTRY si ale vydobyla místo mezi deseti nejprodávanějšími prémiovými kosmetickými značkami* a prodává se ve více než 50 zemích a regionech. Její výrobky používá pět milionů žen po celém světě.

Edith a Carl F. Rehnborgovi byli velice úspěšný pár, který věřil, že krásu a optimální kondici lze lidem přizpůsobit na míru.

A rozhodně nejde o náhodu. Edith Rehnborg založila značku ARTISTRY, protože milovala a oceňovala vše, co je spjato s krásou a optimální kondicí. Ona i její manžel a zakladatel značky NUTRILITE, Carl F. Rehnborg, spojili tyto základní myšlenky s tím nejlepším z vědy a přírody. Vytvořili tak kosmetiku a doplňky stravy, které lidem dodnes dodávají odvahu a podporují a oslavují jejich individualitu.

Nyní, ve své nejnovější verzi, staví značka ARTISTRY na pevných základech a opírá se o tři zajímavé nové pilíře:

Prostoupeno přírodou

Přírodní složky tvoří základ všech výrobků ARTISTRY.

Ve výrobcích péče o pleť ARTISTRY hrají klíčovou roli přírodní a zároveň vysoce účinné složky. Patří mezi ně organické ovoce (např. třešně acerola sklízené z udržitelných farem NUTRILITE™), čistá voda z norských fjordů, himálajské růžové minerály, perlový protein nebo enzymy produkované houbami. Značka ARTISTRY všechny tyto složky pečlivě vybrala pro jejich šetrnost a účinnost.

Zdokonalené vědou

Roky vědeckého výzkumu a vývoje vedly k vytvoření vynikajících kosmetických výrobků a inovací.

Týmy výzkumu a vývoje značky ARTISTRY nás také neustále ohromují a rozmazlují fantastickými vědeckými postupy a metodami aplikace přípravků. Věda je základem značky ARTISTRY. Máme více než 50 let zkušeností se zdravím pleti a díky rozsáhlému klinickému a bezpečnostnímu testování jsme schopni zajistit vysokou účinnost. Na výrobky navíc poskytujeme 100% záruku spokojenosti. Vědci pracující pro značku ARTISTRY využívají a respektují sílu přírody a podporují ji moderními technologiemi. Jako příklady můžeme uvést patentovaný peptid Micro-X6 využívaný v řadě YOUTH XTEND™ proti stárnutí nebo jedinečný komplex Vita C a směs kyseliny hyaluronové s dvojím účinkem v ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Pokročilé péči s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou (s inovativním aktivačním víčkem). Výsledkem jsou výrobky nepřekonatelné kvality.

Na míru

ARTISTRY věří v jedinečnou krásu každé ženy.

Edith Rehnborg vždy věřila, že „každá žena je jedinečné umělecké dílo.“ A značka ARTISTRY na to nezapomíná. Analyzovala více než 32 000 tváří z celého světa, aby mohla vyvíjet řešení pro jedinečnou krásu a potřeby pleti každé ženy. Nyní nastal čas, abyste svou jedinečnou krásu s pomocí na míru vytvořených výrobků podtrhla i Vy.

Impozantní vývoj značky

Portfolio řad značky ARTISTRY se neustále rozrůstá. Společně řeší potíže všech typů pleti v každé fázi péče. Nabízí rovněž dekorativní kosmetiku pro jakékoli líčení. Nezapomeňte o všech řadách povědět zákaznicím a během představování výrobků je nechejte vše vyzkoušet a otestovat. Povyprávějte jim příběh značky ARTISTRY, seznamte je s její filozofií a prozraďte jim, jak výrobky ARTISTRY podtrhnou a vyjádří jejich přirozenou krásu. Jedinečné dědictví této značky a její pevné spojení se značkou NUTRILITE pro VPA představuje i výjimečnou příležitost ke křížovému prodeji. Více nám prozradí Michelle D’Aillard v článku Beauty Buzz.

Komunita se zájmem o krásu

#BuildKnowledge #ShareYourStory #CreateExcitement

Tím nejdůležitějším jste pro značku ARTISTRY Vy. Víte to, líbí se Vám to a věříte, že je to tak správně. Jste živoucím důkazem, že výrobky opravdu fungují. Takže se nebojte a podělte se o značku ARTISTRY se světem. Šiřte povědomí o kráse a optimální kondici! Seznamte se s výrobky, vyzkoušejte je, používejte je a sdílejte své zkušenosti s komunitou značky ARTISTRY (i se všemi ostatními) na sociálních sítích. #BuildKnowledge #ShareYourStory #CreateExcitement

*Zdroj: Euromonitor International Limited; Krása a péče o tělo 2017, kategorie a podkategorie: Prémiové kosmetické výrobky a výrobky péče o tělo a Prémiové výrobky péče o pleť; celosvětové 2016 hodnota RSP.

Související obsah

Přejeme značce ARTISTRY krásné výročí!

ARTISTRY

více

Dekorativní kosmetika a umění

Krása

více

Od umění přes kulturu až po módu

ARTISTRY

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím