Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Sláva a úžasné dárky!

ARTISTRY

Využijte speciální nabídku na limitovanou kolekci* ARTISTRY Studio a zúčastněte se soutěže na sociálních sítích. Máte šanci stát se hvězdou!

Před nedávnem jsme na trh uvedli kolekci ARTISTRY Studio™ NYC Edition, o kterou je tento měsíc ještě větší zájem. V rámci speciální nabídky můžete získat sběratelskou kosmetickou tašku z této limitované kolekce.* Stačí, když si zakoupíte trendy výrobky! V soutěži na sociálních sítích získáte šanci stát se hvězdou oficiálních kanálů společnosti Amway a inspirovat svou kreativitou ostatní.

Dárek ke každé sadě

Trendy přichází a zase odchází. Pokud si ale zakoupíte jednu ze tří sad ARTISTRY Studio NYC Edition, nebudete se muset loučit navždy. Jako dárek* Vám totiž zůstane sběratelská značková kosmetická taška z této kolekce. Každá sada obsahuje vše potřebné k vytvoření líčení inspirovaného New Yorkem: řasenku, dva krásné odstíny balzámu na rty a paletu ve světlých, středních nebo tmavých odstínech. Sběratelská kosmetická taška byla exkluzivně vytvořená pro řadu ARTISTRY Studio. Stejně jako u zbytku řady dekorativní kosmetiky NYC Edition, navrhla její barvami hýřící grafickou úpravu pouliční umělkyně Lady JDay. Honem tedy popadněte tu svoji, protože zásoby jsou omezené!

*Do vyprodání zásob.

Propagační dárek navíc!

Inspirace New Yorkem

Co dělat s úžasným novým make-upem? Buďte kreativní! NYC inspirovalo nespočet umělců, interpretů a módních návrhářů. A nyní je řada na Vás. Co Vás na New Yorku zaujalo, upoutalo Vaši pozornost nebo Vás nadchlo? Zářivá a blyštivá světla Times Square? Nedělní oběd poblíž Central Parku? Okázalý bulvár Park Avenue ve čtvrti Upper East Side? Nebo vášeň a romantika nádraží Grand Central Station? A co je ještě důležitější, jak své pocity zachytíte jedinečným líčením?

Inspirace od Vás!

Vytvářejte vlastní trendy! Nechejte se inspirovat New Yorkem, zachyťte jeho atmosféru a své pocity vložte do zcela nového líčení, díky kterému se stanete hvězdou sociálních sítí. Překvapte nás svou kreativitou na Facebooku a Instagramu . Použijte do konce tohoto měsíce hashtag #ArtistryStudioCityMakeup a zúčastněte se soutěže o možnost stát se hvězdou oficiálních stránek značky ARTISTRY na sociálních sítích . K účasti v soutěži inspirujte a podporujte ostatní, abychom společně vybudovali silnou komunitu @artistryeurope .

Na co ještě čekáte? Objevte v sobě umělce a jako paletu použijte barvami hýřící kolekci ARTISTRY Studio NYC Edition: Buďte odvážní, nebojte se barev a podělte se o své New Yorkem inspirované líčení s ostatními passionistami!

Přijměte výzvu #ArtistryStudioCityMakeup

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím